Parduotuve Planuok Pati

Drugeliai - dekoracija stalui, o gal net tema šventei

Drugeliai - dekoracija stalui, o gal net tema šventei pav.#564 Drugeliai - dekoracija stalui, o gal net tema šventei pav.#565 Drugeliai - dekoracija stalui, o gal net tema šventei pav.#566 Drugeliai - dekoracija stalui, o gal net tema šventei pav.#567 Drugeliai - dekoracija stalui, o gal net tema šventei pav.#568 Drugeliai - dekoracija stalui, o gal net tema šventei pav.#569 Drugeliai - dekoracija stalui, o gal net tema šventei pav.#570 Drugeliai - dekoracija stalui, o gal net tema šventei pav.#571 Drugeliai - dekoracija stalui, o gal net tema šventei pav.#572 Drugeliai - dekoracija stalui, o gal net tema šventei pav.#573 Drugeliai - dekoracija stalui, o gal net tema šventei pav.#574 Drugeliai - dekoracija stalui, o gal net tema šventei pav.#575 Drugeliai - dekoracija stalui, o gal net tema šventei pav.#576 Drugeliai - dekoracija stalui, o gal net tema šventei pav.#577 Drugeliai - dekoracija stalui, o gal net tema šventei pav.#578 Drugeliai - dekoracija stalui, o gal net tema šventei pav.#579 Drugeliai - dekoracija stalui, o gal net tema šventei pav.#580 Drugeliai - dekoracija stalui, o gal net tema šventei pav.#2699

Jums reikės:

  • Storesnio popieriaus, iš kurio norėsite karpyti drugelius (gali būti spalvotas arba baltas);
  • Aštrių žirklių;
  • Peiliuko išpjaustyti ažūriniams ornamentams;
  • Klijų (jei norite daryti kelių sluoksnių drugelius);
  • Juostelių (jei norite daryti drugelius kaip pakabinamą dekoraciją).

Atsispausdinkite drugelio formą arba nusipieškite savo. Galite susirasti Google vaizduose įvedusi į paieškos laukelį " "Butterfly template". Išsikirpkite iš popieriaus norimą formą. Jei darote vardines stalo korteles, užrašykite žmogaus vardą. Belieka kortelę uždėti ant taurės kaip parodyta paveikslėlyje (kad drugelio pilvelis atsidurtų taurės viduje ir taip prilaikytų drugelį).

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Jei norite sluoksniuoti kelių dydžių drugelius, juos tiesiog suklijuokite vieną ant kito per pilvelį.

Pasižadėjimų ar palinkėjimų kortelėms paruoškite drugelius su skylutėmis (galite išmušti skylamušiu), perverkite virvelę. Visus drugelius sudėkite į indą. Tegu svečiai pasiima, parašo savo tekstą ir patys pakabina.

Galbūt susigundysite drugelius panaudoti ne tik stalo puošybai? Galima visą šventės temą pasirinkti "drugeliai" bei papuošti jais rutulius, tortą, dovanėles svečiams, pakvietimus, servetėles, jei tai vestuvės - žiedų pagalvėlę. Drugelį kaip akcentą galima įsisegti į plaukus. Taip pat galite ant sienos paruošti iš nuotraukų papasakotą istoriją (vestuvėms - jaunųjų susipažinimo, krikštynoms - krikštuko gimimo, gimtadieniui - prabėgusių metų svarbiausių įvykių ir panašiai) bei ją dekoruoti drugeliais.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >