Parduotuve Planuok Pati

Filmo herojės

Filmo herojės

Nuspręskite, kokį filmą ar multfilmą pasirinksite. Galite pasirinkti kokį nors vaikystės filmuką, kuriame būtų daugiau herojų, pavyzdžiui Alisa stebuklų šalyje. Apsirenkite kaip šio fimo herojai: kažkuri iš merginų užsidėkite skrybėlę ir būkite SKrybėlius, kita būkite triušis ir užsidėkite triušio ausytes bei turėkite kišeninį laikrodį, trečia gali būti besišypsantis Češyro katinas ir apsirengti dryžuotai bei nusipiešti katino ūsiukus. Nepamirškite storulių dvynių, piktosios kortų karalienės, išmintingojo šliužo. Nuotakai galite paruošti Alisos aprangą - panašią į Alisos suknytę.

Kiekviena iš šventės dalyvių paruoškite po užduotį nuotakai atitinkančią pasakos temą bei jūsų pasirinktą herojų, pavyzdžiui Skrybėlius gali patikrinti nuotakos vaišingumą ir liepti suruošti šiai arbatos vakarėlį. Išmintingasis šliužas gali paklausinėti kaip gerai nuotaka pažįsta savo būsimą vyrą bei taip patikrinti nuotakos išmintį. Piktoji karalienė gali duoti įvairių namų ruošos užduočių.

Jei planuojate pasiausti ir mieste, keletą užduočių galite pritaikyti ir čia: liepkite nepažįstamus žmones pavaišinti sumažinančiu gėrimu (šį paruoškite iš anksto kokio nors alkoholinio gėrimo buteliuką papuošę atitinkamu užrašu, taip pat turėkite nedidelių vienkartinių taurelių, pavyzdžiui, iš kurių girdomi vaistai). Galite būti iš anksto iškepusios ar nupirkusios sausainukų/keksiukų. Šiuos pavadinkite didinančiais pyragėliais. Tegu jaunoji juos parduoda ir taip užsidirba savo nuotakos kraičiui.

Oficialiąją vakaro dalį baikite priesaika ir dovanomis nuotakai.


Lapai spausdinimui
 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >