Parduotuve Planuok Pati

Gimtadienis tema "Jūra"

Gimtadienis tema Gimtadienis tema Gimtadienis tema Gimtadienis tema Gimtadienis tema Gimtadienis tema Gimtadienis tema

Dekoracijos:

Jūros gyvūnų girlianda - iš storesnio spalvoto popieriaus iškirpti jūros žuvyčių trafaretų. Iš anksto pakabinti pora virvelių ar storesnių siūlų, paruošti skalbinių segtukų. Jais bus segamos žuvytės.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Jūra - ant užuolaidos pakabinti mėlyno krepinio popieriaus. Iš žalio krepinio popieriaus susukti ir priklijuoti kelias juosteles (kaip parodyta paveikslėlyje). Jas klijuokite lipnia juosta.

Balionai - oro burbulai vandeny - pripūskite ir pririškite keletą balionų.

Stalui dekoruoti panaudokite kriauklytes, vaikiškus smėlio kastuvėlius, kibirėlius.

Maistas:

Užkandžiams vieno kąsnio sumuštinukai. Traškučiai.

Pagrindinis patiekalas - kievo kotletai. Galite iš anksto paruošti pati arba pirkti iš prekybos centro. Šventės metu tiesiog supjaustykite mažesniais griežinėliais ir greitai pakepkite orkaitėje. Garnyrui ryžiai ir šviežių daržovių salotos.

Saldus stalas - zefyriukai (marshmallows), sausainukai. Tortas. Ledų baras - iš vakaro į vienkartines stiklinaites susidėkite ledus. Paruoškite pabarstukų (tarkuotas šokoladas, įvairūs nedideli saldainukai, kaip M&M, Skittles ir panašūs, Nutella, džemas).

Gėrimai - gaiva, vaikams sultys mažuose pakeliuose.

Scenarijus:

Susirenka svečiai, įteikia dovanas, parašo palinkėjimą ant žuvytės-trafareto ir prisega jį skalbinių segtuku. Visi eina valgyti karštų patiekalų. Užvalgius žaidimai:

Pamaitink aštuonkojį - kaip jį pasidaryti, rasite čia. Žaidimo aprašymas čia.

Ryklių jūra - žaidimo aprašymas čia.

Nuspalvinti iškirptus žuvyčių trafaretus. Vėliau juos užklijuoti užrištomis akimis ant jūros (ant užuolaidos pakabinto krepinio popieriaus). Naudoti lipnią juostą klijavimui.

Po žaidimų visus apdovanoti saldainiais. Laisvas laikas, kol vaikai valgo saldainius.

Tortas ir ledų baras.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >