Parduotuve Planuok Pati

Gimtadienis tema "Lėktuvėliai"

Gimtadienis tema Gimtadienis tema Gimtadienis tema Gimtadienis tema Gimtadienis tema

Šis gimtadienio scenarijus skirtas mažiesiems (tinka 1-4 metukų vaikučiams). Kuo mažiau nereikalingų dekoracijų, tuo geriau. Juk mamytei ir taip yra ką veikti ruošiantis šventei Wink

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Dekoracijos:

Dangus su lektuvėliais - pakabinti mėlyną popierių ant užuolaidos ar kažkur ant sienos - jis bus kaip fonas dangui. Galima iš anksto priklijuoti keletą lėktuvėlių, debesėlių. Klijuokite su lipnia juosta. Likusius klijuos vaikai žaidimų metu.

Lėktuvėliai/smeigtukai - iškirpti iš storesnio spalvoto popieriaus lėktuvėlių šablonų. Užrašyti ant kiekvieno po žodį, susijusį su lėktuvėlių tema, pvz. skrydis, dangus, aukštai, lagaminai... Paruošti rašymo priemonių, medinių iešmelių, segtukų skalbiniams ir kelis apelsinus ar obuolius. Šventės metu svečiai parašys palinkėjimus, prisegs prie iešmelio ir įsmeigs į apelsiną. Tokiais prismaigstytais apelsinais papuošite stalą.

Žaislai - dekoracijoms panaudokite savo vaikučio žaisliukus. Tiesiog juos sudėkite, kad šventės metu vaikai galėtų pasiimt ir žaisti. Parinkite tokius žaislus, kad vaikai dėl jų nesusipeštų, galėtų gražiai žaisti be didesnės suaugusiųjų priežiūros.

Maistas:

Užkandžiams lavašai su keletu įdarų, sluoksniuoti sumuštinukai. Viską pasiruoškite iš anksto. Šventės dieną tik supjaustykite.

Pagrindinis patiekalas - kalakuto kepsniukai (iš vakaro užmarinuoti supjaustyti kalakuto gabaliukai, sumaišyti su krakmolu, kepintais svogūnėliais, kiaušiniu ir majonezu - padaryti kaip blynų tešlą). Kepami blynukai. Juos įdėti į orkaitę, kad liktų šilti iki gimtadienio. Garnyrui ryžiai bei troškintos daržovės.

Saldus stalas - meduoliukai grybukai, zefyriukai (marshmallows), sezoniniai vaisiai. Tortas. Žele baras - iš anksto paruoškite žele vienkartinėse stiklinaitėse. Patiekite ją , o šalia dubenį šiek tiek aptirpusių ledų, įvairių pabarstukų, saldainiukų. Tegu vaikai susikuria savo norimą žele derinį.

Gėrimai - gaiva. vaikams sultys nedideliuose pakeliuose.

Scenarijus:

Renkasi svečiai. Įteikiamos dovanos. Šeimos atstovas parašo palinkėjimą jubiliatui ant lėktuvėlio su ištrauktu žodžiu. Lėktuvėlis segamas prie medinio iešmelio ir bedamas į apelsiną ar obuolį. Dedamas ant stalo.

Susirinkus svečiams visi valgo karštus. Siūlome maisto patiekimą organizuoti švediško stalo principu, nes su mažais vaikučiais paprastai tėveliams sudėtinga ramiai sėdėti už stalo. Užvalgius pakvieskite žaisti:

  1. Žaidėjui užrišamos akys. Į ranką įduodamas iškirptas lėktuvėlis, ant kurio užklijuota lipnios juostos taip, kad dalis gabalėlio būtų "laisva" ir žaidėjas galėtų lėktuvėlį priklijuoti ant "dangaus". Suaugusiems galite suruošti sudėtingesnį variantą ir iš anksto padaryti didelio lėktuvo detales: sparnus, lėktuvo propelerį, ratus. Tegu visi klijuoja taip, kad gautųsi vienas didelis lėktuvas. Paprastai jis gaunasi jau "patyręs avariją" ir gerokai deformuotas Smile.
  2. Vaikams išdalinami popieriaus lapai, spalvoti pieštukai, lipdukai. Kartu su tėveliais reikia išlankstyti lėktuvėlius, juos papuošti.
  3. Išvyniokite šiukšlių maišo ruloną. Tai bus lėktuvų pakilimo takas. Vaikai turi sustoti viename šio tako gale ir stengtis skraidinti savo pasigamintus lėktuvėlius šiuo taku.
  4. Suplėšykite šiukšlių maišo ruloną į gabalėlius. Kiekvienam vaikui duokite po šiukšlių maišą. Jį reikia patiesti ant grindų. Tai vaiko nusileidimo aikštelė. Vaikai dabar bus lėktuvėliai. Įjunkite muziką. Parodykite, kaip jiems skristi ištiesus rankas į šalis. Sustabdžius muziką visi turi kuo skubiau nusileisti ant savo aikštelės - atsitūpti ant savo šiukšlių maišo.

Apdovanokite vaikučius kaip geriausius lakūnus - įteikite jiems po lakūno akinius (nusipirkite iš anksto domino akinukus arba iškirpkite juos pati). Taip pat įteikite lėktuvėlius-saldainius. Jiems pagaminti reikės gliukozės ritinėlio, hematogeno, gumytės ir poros saldainiukų ratams. Gumytę perkišame per "ratus", užkabiname sparnus - hematogeno batonėlį (žr. paveiksliuką).

Laisvas laikas. Vaikai valgo gautus saldainius.

Šventės pabaigoje pakvieskite visus torto bei į žele barą.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >