Parduotuve Planuok Pati

Idėjos kaip papuošti automobilius vestuvėms

Idėjos kaip papuošti automobilius vestuvėms pav.#1202 Idėjos kaip papuošti automobilius vestuvėms pav.#1203 Idėjos kaip papuošti automobilius vestuvėms pav.#1204 Idėjos kaip papuošti automobilius vestuvėms pav.#1205 Idėjos kaip papuošti automobilius vestuvėms pav.#1206 Idėjos kaip papuošti automobilius vestuvėms pav.#1207 Idėjos kaip papuošti automobilius vestuvėms pav.#1208 Idėjos kaip papuošti automobilius vestuvėms pav.#1209 Idėjos kaip papuošti automobilius vestuvėms pav.#1210 Idėjos kaip papuošti automobilius vestuvėms pav.#1211 Idėjos kaip papuošti automobilius vestuvėms pav.#1212 Idėjos kaip papuošti automobilius vestuvėms pav.#1213 Idėjos kaip papuošti automobilius vestuvėms pav.#1214 Idėjos kaip papuošti automobilius vestuvėms pav.#1215 Idėjos kaip papuošti automobilius vestuvėms pav.#1216 Idėjos kaip papuošti automobilius vestuvėms pav.#1217 Idėjos kaip papuošti automobilius vestuvėms pav.#1218 Idėjos kaip papuošti automobilius vestuvėms pav.#1219 Idėjos kaip papuošti automobilius vestuvėms pav.#1220 Idėjos kaip papuošti automobilius vestuvėms pav.#5146 Idėjos kaip papuošti automobilius vestuvėms pav.#5611 Idėjos kaip papuošti automobilius vestuvėms pav.#5612 Idėjos kaip papuošti automobilius vestuvėms pav.#5613 Idėjos kaip papuošti automobilius vestuvėms pav.#5614 Idėjos kaip papuošti automobilius vestuvėms pav.#5615 Idėjos kaip papuošti automobilius vestuvėms pav.#5616 Idėjos kaip papuošti automobilius vestuvėms pav.#5617

Jei sukate galvą, kaip papuošti automobilius vestuvėms, kad šie atrodytų originaliai, stilingai, bet nereiktų išleisti daug pinigų, svarbiausias patarimas - dekorą derinkite prie šventės temos. Pirmiausia atsakykite į klausimą, kokios jūsų vestuvės. Ar jos vintažinės (senovinio stiliaus), ar turi provanso (prabangos) elementų, o gal jūs ruošiate šmaikščias vestuves ir viskas turi humoro prieskonį? Gal yra kažkokia spalva ar spalvos, kurių akcentai kartojasi Jūsų vestuviniame įvaizdyje, salės puošyboje? Jei jau turite atsakymus į šiuos klausimus, mašinų dekorą pasirinkti bus kur kas paprasčiau.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Gyvos gėlės - tai gan įprastas mašinų dekoras, tačiau variantų yra įvairiausių. Jas galima derinti su kaspinais, tiuliu, daryti įvairias gėlių kompozicijas, širdeles, žiedus, gulbes, balandžius, vieną didesnę, kitą mažesnę puokštelę, puošti ne tik mašinos priekį, bet ir galą, mašinos dureles, rankenas. Svarbiausia - neperkraukite automobilio puošybos. Daugiau ne visada reiškia geriau. Taip pat prieš dekoruodama pagalvokite, ar tokia dekoracija netrukdys matomumui vairuojant, ar ji gerai laikysis, jei važiuosite didesniu greičiu. Pasitarkite su vairuotoju. Jei dekoracijas planuojate daryti pati, pasidomėkite, kaip jas tvirtinti prie mašinos. Yra specialūs plastikiniai siurbtukai, su kuriais tvirtinamos puokštės. Smulkesnėms detalėms tinka speciali dvipusė lipni juosta. Butinai išsiaiškinkite, ar tai, ką jūs planuojate įsigyti, nesugadins automobilio dažų. Gėles rinkites atsparias karščiui (juk ko gero mašina bus ant saulės) bei ilgai galinčias išbūti nenuvytusiomis.

Kaspinai, medžiaga, tiulis - spalvas ir medžiagas galite derinti prie savo vestuvinės suknelės, ypač jei ją siuvatės. Dekoracijos - tai bumbulai, parauktos juostelės, nėriniai. Jas galite įvairiai rišti ant mašinos kapoto, kryžiuoti. Jei rišite prie veidrodėlio, pasirūpinkite, kad labai nesiplaikstytų ir neužstotų vairuotojui vaizdo arba riškite prie keleivio veidrodėlio.

Balionai - jais taip pat galima dekoruoti automobilį. Vienspalviai, dviejų spalvų, ar spalvoti, daug ar keli balionėliai, dideli ar maži - tai jūsų pasirinkimas. Jie suteiks žaismingumo Jūsų automobiliui.

Drugeliai - labai graži ir romantiška dekoracija. Tokių drugelių turėtumėte rasti dirbtinių gėlių ar namų interjero dekoracijų parduotuvėse. Gal vietoj drugelių susigundysite dirbtinėmis gėlėmis, kolibriais, balandėliais. Jų galite rasti ir kai kuriose floristikos parduotuvėse.

Dekoracijos iš kriauklių - tokios dekoracijos atrodo iš ties originaliai ir dar nematytai. Jums tereikia išspręsti klausimą, kaip jas pritvirtinti, kad nesugadintumėte mašinos dažų sluoksnio. Geriausiai būtų kriaukles, jūrų žvaigždes ar kitas dekoravimo priemones iš pradžių karštais klijais tvirtinti ant tinklelio, o vėliau jau patį tinklelį dvipusia specialia lipnia juostele tvirtinti ant automobilio.

Lipdukai - tai irgi vienas iš automobilio dekoravimo variantų. Iš jų galima išdėlioti įvairias kompozicijas, jie atsparūs lietui, stipriam vėjui, galima naudoti tiek žiemą, tiek per karščius. Pasidomėkite, galbūt galima ant specialaus lipnaus paviršiaus perkelti Jūsų norimą paveikslėlį. Juk tai ne būtinai turi būti širdelės. Internete galima susirasti iš ties gražių ir meniškų paveikslų meilės tema, pavyzdžiui dviejų dailių baltų gulbių nuotrauka, kurios būtų susiglaudusios ir sudarytų širdį iš ties gražiai atrodytų tamsios mašinos fone, ypač jei pavyktų vandens raibuliavimo atspalvį atitaikyti prie automobilio spalvos taip sukuriant 3D efektą.

Girliandos - vienas iš variantų Pom poms panaudojimas automobilio puošimui. Galimi ir kiti popierinių bumbulų variantai, tačiau pagalvokite apie orą. Jei lis, popierinės girliandos bus sugadintos ir neliks gražaus vaizdo.

Šmaikščios dekoracijos - jaunikio skrybėlė, nuotakos lūpos, jaunikio ūsai ir panašūs šmaikštūs akcentai tikrai ne tik papuoš Jūsų automobilį, bet ir atkreips aplinkinių dėmesį. Tokios dekoracijos ypač tinka ekstravagantiškoms, turinčioms humoro prieskonį vestuvėms.

Žaisliukai, statulėlės - vienas iš variantų vietoj gėlių puokštės ar širdelių prie mašinos klijuoti žaisliukų, aprengtų nuotakos ir jaunikio rūbais figurėles. Tai gali būti meškučiai, lėlytės, galbūt Jūsų mylimų filmukų herojai. Vėliau tokį automobilio papuošimą galėsite pasilikti atminimui.

Levandos - tokia dekoracija bus kvapni ir graži.

Užrašai - jie gali būti tiek mediniai, tiek kartoniniai ar iš medžiagos, klijuojami mašinos viduje, kad matytųsi pro galinį langą arba tvirtinami prie bagažinės.

Daugiau idėjų, kaip dekoruoti automobilius vestuvėms rasite į google vaizdų paiešką įvedusi žodžius "Как украсить свадебную машину", "Украшение машин на Свадьбу", "how to decorate a wedding car".

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >