Parduotuve Planuok Pati

Idėjos vestuvinėms foto

Idėjos vestuvinėms foto pav.#3587 Idėjos vestuvinėms foto pav.#3588 Idėjos vestuvinėms foto pav.#3589 Idėjos vestuvinėms foto pav.#3591 Idėjos vestuvinėms foto pav.#3592 Idėjos vestuvinėms foto pav.#3593 Idėjos vestuvinėms foto pav.#3594 Idėjos vestuvinėms foto pav.#3598 Idėjos vestuvinėms foto pav.#3599 Idėjos vestuvinėms foto pav.#3631 Idėjos vestuvinėms foto pav.#3632 Idėjos vestuvinėms foto pav.#3633 Idėjos vestuvinėms foto pav.#3634 Idėjos vestuvinėms foto pav.#3635 Idėjos vestuvinėms foto pav.#3636 Idėjos vestuvinėms foto pav.#3637 Idėjos vestuvinėms foto pav.#3777 Idėjos vestuvinėms foto pav.#3778 Idėjos vestuvinėms foto pav.#3801 Idėjos vestuvinėms foto pav.#3805 Idėjos vestuvinėms foto pav.#3806 Idėjos vestuvinėms foto pav.#3807 Idėjos vestuvinėms foto pav.#3808 Idėjos vestuvinėms foto pav.#3896

Čia rasite idėjų, kokius kadrus galima užfiksuoti vestuvių metu, kurie būtų ne tik gražūs, bet ir prasmingi. Albumas nuolat pildomas. Prie jo galite prisidėti ir jūs atsiųsdamos nuotraukas į [email protected].

Rekomenduojame Jūsų šventei:

1. Mamos, močiutės ir nuotakos rankos su vestuviniais žiedais.

2. Jaunųjų bučinys, o pulkas tolumoje lyg per rakto skylutę žvelgia į jaunųjų laimę.

3. Jaunikis maivosi rodydamas pabroliams savo vestuvinį žiedą, o šie aikčioja lyg merginos.

4. Jaunieji laiko kiekvienas savo tėvų vestuvinę nuotrauką.

5. Medaus mėnesio nuotrauka - delnų antspaudai smėlyje su vestuviniais žiedais

6. Įvairios nuotraukos su užrašais - pamergės ar draugės gali surašyti, kada su jumis susipažino, poros įsiamžinti su patarimais santuokai.

7. Jei yra laiko, sustakykite visus svečius bendrai nuotraukai, bet tegu tai būna įdomesnis sustatymas, kad ir į širdelę, kurios viduje - jaunieji.

8. Įvairios nuotraukos su gražiais senoviniais rėmais, pvz., rėmą laiko abi mamos, o toliau stovi jaunieji.

9. Norite nusifotografuoti su visomis savo pamergėmis, bet nenorite daug vienodų nuotraukų? Tegu fotografas ar jūs pati sudeda jas į vieną koliažą.

10. Jei reikia natūralių emocijų, tegu visos pamergės ir jaunoji sutūpia, o vyrukai šoka per jas. Tiesa, kad būtų užfiksuotas būtent TAS kadras, gali tekti pašokinėti keletą kartų.

11. Nuotrauka su pamergėmis - jaunoji kiekvienai ant bato pado užrašo po palinkėjimą, o merginos juos įamžina pakeldamos kojytes.

12. Jei norite įamžinti pamergių, jaunosios ir piršlienės puokštes, sudėliokite iš jų naujos jaunųjų pavardės pirmąją raidę.

13. Jei planuojate vestuvinių žiedų nešimą ar gėlyčių barstymą patikėti mažai princesytei, būtinai padarykite nuotrauką, kaip ji matuojasi jūsų vestuvinius batelius.

14. Antrą vestuvių dieną galite leisti svečiams pašėlioti: pakabinkite didžiulį rėmą, paruoškite juokingų fotosesijos dekoracijų ir leiskite pasimaivyti prieš kamerą.

15. "Vyras ir žmona" - jums reikės didelio ženklo &, vienam atsisėsti ar atsistoti vienoje jo pusėje, kitam kitoje.

16. Jaunųjų siluetai - perspėkite fotografą, kad norite tokios nuotraukos, parodykite, ką turite omenyje, o jis parinks tinkamą apšvietimą efektui išgauti.

17. Per vestuvinį žiedą - jūsų pora žvelgiant per vestuvinį žiedą - labai simbolinė nuotrauka.

18. Koliažas - jo centre jaunųjų pora, o aplink visos kitos poros, kiekvienas pagautas taip, kad tarsi žvelgtų į jaunuosius.

19. Tarsi sulėtintas filmas - paprašykite fotografo išgauti tokį efektą, kur būtų užfiksuota, kaip jūs artėjate vienas į kito glėbį.

20. Vestuviniai žiedai, padėti ant knygos taip, kad juose būtų žodžiai "vyras" ir "žmona".

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >