Parduotuve Planuok Pati

Išlydėjimas miegoti su gandru

I variantas

Jauniesiems įteikiama dėžutė su joje įdėtu gandru ir paprašoma jaunųjų dėžutę prie visų atidaryti. Atidarius piršlienė sako:

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Mieli jaunieji, ar žinote, ką gandras reiškia? Jau ne maži esate ir žinote, kad nei gandrai vaikus atneša, nei jie kopūstuose auga. Tačiau šis gandras yra simbolis, kad laikas jau pagalvoti apie šeimos pagausėjimą ir nešvaistyti laiko veltui. O kad pirmoji naktis būtų kupina aistros, jums dar ir dovanėlę suruošėme.

Jauniesiems įteikiamas padėkliukas ar krepšelis su užkandėle meilės tema (pvz. puodeliai su širdelėmis, šokoladas, šampano buteliukas ir pan.).

II variantas

Brangūs jaunavedžiai, mes jums dar turime dovaną, prašome ją išvynioti.

(padovanojamas gandro simbolis)

Kaip supratote, šeimyninę laimę sudaro pilnas jos komplektas. O gyventi be vaikų, tai tas pats kaip iš vyro negauti gėlių. Tad atėjo metas gandriukams. O tam svarbus išankstinis pasiruošimas, todėl dovanojame Jums po vilnonių kojinių porą, kai šilta į kojas šilta ir kūnui, o ta šiluma taip gera pasidalinti tarpusavyje. Arbatos „Lūpų prisilietimas“ ir puodelius iš kurių ją gertumėte, bei Šekspyro Meilės sonetus, kad per kūnus bėgtų šiurpuliukai nuo gražiausių eilių.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >