Parduotuve Planuok Pati

Istorija apie tai, ko iš tiesų nori moterys

Ši istorija apie tai, kaip karalius Artūras buvo išvaduotas iš nelaisvės. Jį pagrobęs valdovas pažadėjo, kad paleis Artūrą, jei šis per metus suras atsakymą į vieną klausimą, bet jei atsakymo nepateiks, jam bus įvykdyta mirties bausmė. O klausimas buvo toks: “Ko iš tiesų nori moterys?”

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Norėdamas rasti atsakymą, karalius Artūras apklausė daugybę karalystės moterų, bet nesėkmingai. Jis jau buvo bepraradąs viltį, bet jam pasakė, kad yra viena sena ragana, kuri žino teisingą atsakymą, tačiau tai labai brangiai kainuos. Artūras tuojau susirado raganą ir paklausė, kokia gi teisingojo atsakymo kaina. Ragana pareikalavo, kad ją vestų geriausias karaliaus draugas – riteris Gaveinas. Moteris buvo sena, be galo bjauri ir burnoje teturėjo tik vieną dantį. Nors Artūras buvo pasiryžęs geriau pats mirti, nei versti draugą vesti raganą, riteris Gaveinas sutiko su senės sąlygomis.

Pagaliau buvo atskleistas atsakymas į sudėtingąjį klausimą: “Labiausiai moterys nori laisvai valdyti savo gyvenimą”.

Artūras buvo išgelbėtas. Tuo tarpu atėjo laikas vestuvėms. Riteris Gaveinas visos puotos metu su savo nuotaka elgėsi pagarbiai: jo iš vėžių neišmušė net ir tai, kad ragana labai bjauriai elgėsi bei puotos metu valgė rankomis.

Kai atėjo pirmoji vedybų naktis, Gaveinas įėjo į miegamąjį. Prieš jo akis gulėjo pati nuostabiausia mergina, nuostabesnės jis dar nebuvo matęs gyvenime. Jis nustebęs paklausė, kas atsitiko. Ragana atsakė, kad atsidėkodama už gerą elgesį su ja, kol ji buvo bjauri ir šlykšti, ji sutinka pusę laiko būti gražia mergina, o kitą pusę – bjauria ragana. Riteris turi išsirinkti, kurią paros dalį, dieną ar naktį, jai būti gražuole, o kurią – ragana.

Gaveinas susimąstė. Ar jis nori, kad jį dieną matytų su nuostabiausia gražuole, o naktį jis leistų su baisia ragana? Ar atvirkščiai? Riteris nusprendė leisti apsispręsti pačiai raganai. Kai ji tai išgirdo, atsakė, kad nuo šiol visada bus gražuolė, nes ji buvo sužavėta tuo, jog riteris suteikė šansą jai pačiai valdyti savo gyvenimą…

————————————————

Šio pasakojimo moralas toks : graži jūsų moteris, ar bjauri, protinga, ar kvaila – tai neturi jokios reikšmės. Vis tiek po visu tuo slepiasi… ragana!

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >