Parduotuve Planuok Pati

Įšventinimas į gaspadorius.


SVOČIA: Miela ..... (nuotakos vardas), gražiai tu atrodai su baltu nuotakos rūbu, tačiau jaunoji nuometą laiko ant savo galvos tik žiedų sumainymo dieną. Jau po 12 ir jis tau nebepriklauso. Mes jį tuoj nuimsime ir veltui tūnoti nepadėsime.
(Nuometas nusegamas nuo nuotakos galvos ir prisegamas pirmąjai pamergei)
Vietoj nuometo įteikiu tau .... (nuotakos vardas) iPuodą, su kuriuo galima ne tik vyrui valgyt virti, kepti, troškinti, bet ir iš jo vyrui vakarienę pateikti...Šis puodas yra naujausių technologijų šedevras, todėl viskas ką jame gaminsi bus nepaprasto skonio.
(Įteikiamas puodas.)
PIRŠLYS: Ar žinote, kuo skiriasi realybė nuo pasakos? Ogi pasaka – kai auksinė žuvelė akimirksniu pastato rūmus. Realybė – kai tik akmuo prie akmens virsta pamatais. Todėl šiandien ..... (jaunojo vardas) tau norime padovanoti plytą. Tegul tai bus jūsų namų tvirti pamatai.
(Duodama plyta.)
SVOČIA: ......(nuotakos vardas), taip pat dovanoju kiekvienos šeimininkės atributą - prijuostę, kad vyrui savo kulinarinius šedevrus rodytum.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

PIRŠLYS: O tau, ..... (jaunojo vardas), dovanoju naujausios mados batus, kurie tau tikrai pravers tiek namo statybų, tiek kasdieniuose darbuose.

SVOČIA: Na ką, mieli jaunieji gaspadoriai, šeimininkaut jau bus nebaisu, svarbiausių įrankių bei būtiniausių patarimų gavote. Linkime daug šypsenų šeimyniniame gyvenime, o kad pirmieji santuokos metai būtų kupini romantikos bei dėmesio vienas kitam – dovanojame jums užduočių dėžutę. Viduje yra 12 užduočių vokelių, kuriuos turėsite atplėšti kiekvieną mėnesį.
(padovanoti užduotis metams į priekį)
PIRŠLYS: Tad priimkime į savo tarpą šią jauną moterį ir vyrą ir pakelkime už juos taures!

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >