Parduotuve

Iždininko rinkimas

O dabar jaunuosius norim paprašyti atsistoti. Juk liko neaiškus vienas klausimas – kas valdys šeimos pinigus, t. y. kas bus šeimos iždininkas. Štai jums dvi taupyklės su monetomis. Užduotis - kuris greičiau iškrapštys monetas. Daužyti ar naudotis papildomomis priemonėmis – draudžiama. Krapštyti reikia pro skylutę ir ne kitaip.

Jaunieji krapšto pinigus.

Iškrapštyti pinigus iš šeimos biudžeto labai paprasta, o va sukaupti daug sunkiau, todėl šeimos biudžetą tvarkys tas, kas ne taip greitai krapštė.

Užtvirtinam. Kad iš šeimos iždo niekada nereiktų krapštyti paskutinių centų.

 

Būk pirma pakomentavusi

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >
function mustAdd(articleId) { $.ajax({ url: '/planai/plano_scenarijus_prideti_straipsni/1/' + articleId, method: 'GET', success: function(result){ opener.PLAN_SCENARIO.refresh(); var data = jQuery.parseJSON(result); window.location.replace(data.redirect); } }); } function maybeAdd(articleId) { $.ajax({ url: '/planai/plano_scenarijus_prideti_straipsni/2/' + articleId, method: 'GET', success: function(result){ opener.PLAN_SCENARIO.refresh(); var data = jQuery.parseJSON(result); window.location.replace(data.redirect); } }); }