Parduotuve Planuok Pati

Jūra ir jūreivės

Jūra ir jūreivės

Svarbiausias šio tipo šventės akcentas - jūreiviškas apsirengimas bei pasiplaukiojimas jūroje ar Kauno mariose. Išsinuomokite jachtą kelioms valandoms. Į kelionę įsidėkite užkandėlių bei pasiruoškite užduotėlių. Jūreivišką aprangą galite išsinuomoti arba kažką panašaus susiorganizuoti pačios. Tereikia dryžuotų marškinėlių ir sijonukų arba galite visos susitarti dėvėti panašios spalvos džinsus. Svarbu, kad vizualiai visos merginos atrodytumėte panašiai apsirengusios - iš to paties mergvakario būrio. Jaunajai kaip išskirtinį ženklą padovanokite skrybėlaitę, ją papuoškite mėlyna juosta ar mėlyna gėle.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Koks gi mergvakaris be nuotakos pagrobimo. Reiktų iš anksto susitarti su nuotakos šeima, kad ši tikrai nebūtų nieko suplanavus pasirinktai dienai bei būtų namuose. Viena ar dvi draugės atvažiuokite pas nuotaką šiaip, paplepėti apie vestuves ir pan. Atvažiavusios į kiemą paskambinkit nuotakai ir išsiviliokite ją su šlepetėmis, nepasiruošusią. Galit sugalvoti pameluoti, kad netyčia įvažiavot į kaimyno mašiną, todėl tegu draugė kuo skubiau išeina pasižiūrėti ir padėti. Kai tik ši išeis, įsisodinkit į mašiną ir išsivežkite. Mašinoje perrenkite būsimą nuotaką, padažykite. Dalį užduotėlių galite atlikti dar prieš lipant į jachtą, pavyzdžiui, pakrantėje tegu jaunoji parenka akmenukų sakydama buvusių meilių vardus.

Jachtoje taip pat atlikite keletą užduotėlių, galite nuotakai duoti sutepti jums sumuštinius ir parodyti, ar moka būti vaišinga. Atsipalaiduokite, pasifotografuokite, paplepėkite. Po pasiplaukiojimo patraukite pas kurią nors draugę į namus. Namai turėtų būti papuošti jūros tematika, paberkite kriauklių ant stalo, palangių, pasiruoškite muzikos apie jūrą ir jūreivius. Patikrinkite ar jaunoji tinka būti žmona, pateikdamos užduotėlių (jų galite išsirinkti iš sąrašo, kurį rasite prisiregistravusi). Įteikite dovanas: kažką seno, kažką naujo, kažką skolinto bei kažką mėlyno. Vakaro siurprizas - striptizas jūreiviška tema. Galite būti išradingos ir pačios paruošti numerį persirengusios jūreiviais bei parinkusios atitinkamą muziką. Striptizo pabaigoje užmaukite keliaraištį.

Nepamirškite būsimos nuotakos prisaikdinti mergystės priesaika. Paleiskite į dangų tris helio balionus: pirmasis simbolizuoja praeitį, antrasis dabartį, trečiasis ateitį. Tegu jaunoji sugalvoja ko ji tikisi iš ateities. Na o toliau linksmybės gali tęstis bute arba galite patraukti į klubą. Jei nėra galimybės suorganizuoti pasibuvimo pas kažkurią iš jūsų namuose, galite išsinuomoti pirtelę.


Lapai spausdinimui
 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >