Parduotuve Planuok Pati

Jūsų angelas pagal mėnesį, kurį gimėte

Jūsų angelas pagal mėnesį, kurį gimėte

Nors tradiciškai įvairūs burtai ir nedera su krikštynomis, bet galbūt linksmojoje šventės dalyje norėsite tiesiog pažaisti ir paskaityti apie savo angelus:

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Avinas
Aviną globoja Machidielis – drąsos angelas, pasiryžęs viskam. Jis nesustoja vidury kelio, o ėmesis tikslo, jį įgyvendina iki pat galo. Angelas suteikia drąsos sulaužyti įsisenėjusius stereotipus ir žengti pirmąjį žingsnį svajonės link. Taip pat jis padeda surasti kelią tamsoje, dovanoja šilumą. Apie jį sakoma – „jis ateina metų pradžioje ir imasi valdyti“.
Spalva – ryškiai raudona.

Jautis
Jaučio globėjas – kantrybės angelas Asmodelis. Jis globoja Žemę, taip pat jis žinomas kaip „bausmės demonas“. Angelas skatina atgimimo jėgas, vidinį atsinaujinimą ir „persikrovimą“, nutiesia naujas kryptis, kurias verta išbandyti ir pajausti, pamatyti tai, kas plika akimi kartais nematoma... Asmodelis padeda priimti naujas mintis, mokymus, teorijas.
Spalva – raudonai oranžinė.

Dvyniai
Gegužės mėnesio angelas – Ambrielis. Jis dar vadinamas bendravimo, komunikacijos, gerų santykių nešėju. Taigi būtent Ambrielis pažadina mūsų sielą ir veda link vidinės tiesos ir ramybės. Šis angelas taip pat apsaugo nuo gyvenimo negandų, laimina ir suteikia pasitikėjimo savimi bei valdo Dvynių ženklą. Kalbama, kad būtent Ambrielis saugo nuo blogio, o kai kuriose Rytų kultūrose šio angelo vardu ginamos šalin piktosios dvasios.
Spalva – oranžinė.

Vėžys
Šio mėnesio angelas – Murielis, dar vadinamas emocijų angelu. Jis atsakingas už Vėžių gyvenimą. Birželis dar vadinamas naujos pradžios mėnesiu: tik baigę mokslus – pasuka ieškoti savojo kelio, neatsitiktinai vasaros pradžia taip mėgstama ir jaunavedžių, trokštančių sukurti šeimas. Tai ir pokyčių metas, kurį valdo Murielis, beje, jis atsakingas ir už trečią dienos valandą. Kad ir kur bepasuktumėte – Murielis jus lydės savo šviesa.
Spalva – gintarinė.

Liūtas
Šio mėnesio atstovas ir Lūto ženklo globėjas – angelas Verchielis. Jis skatina atsitraukti nuo gyvenimo iššūkių ir atkreipti dėmesį, kiek jau pasiekėte, tiksliau įvertinti ir vertinti, tai, ką turite, į ką dažnai neatkreipiate dėmesio, kam turite būti dėkingi. Verchielis – meilės, švelnumo angelas, dovanojantis drąsą, aiškumą, dosnią širdį, taip pat jis mokslo, kalbų, išminties globėjas. Teigiama, kad šis angelas stebi tvarką, guodžia tuos, kuriems reikia atjautos.
Spalva – geltona.

Mergelė
Logikos angelas, globojantis Mergelę – tai Hamalielis. Vienas svarbiausių jo darbų – nušviesti kelią žmogui, pagerinti gebėjimą mąstyti logiškai ir tvirtai, suteikti socialinių įgūdžių, sutvirtinti bendravimą su aplinkiniais. Hamalielis taip pat atsakingas už pastangas, atkaklų darbą, veiklumą. Jo vedamas žmogus žingsnis po žingsnio pasiekia savo tikslą.
Spalva – geltonai žalia.

Svarstyklės
Šio mėnesio globėjas – angelas Urielis arba Zurielis. Jis, dar vadinamas kūrybos angelu. Atsakingas už Svarstyklių ženklą bei įžiebia kūrybiškumo ugnį. Taip pat jis dovanoja galimybę pažvelgti į ateitį, plėtoja mūsų pasąmonės galias, įneša dieviškos šviesos ir palaimos į mūsų gyvenimus, padeda ištverti skausmą. Urielio galia ta, kad skausmingi nusivylimai virsta palaima, o mes gimstame naujam gyvenimui, supratimui, išmokstame save mylėti ir gerbti. Taip pat galima išgirsti, kad šis angelas padeda ištverti gimdymo skausmus, atsikratyti kvailybės, suteikia harmonijos gyvenime.
Spalva – žalia.

Skorpionas
Spalio mėnesį ir Skorpioną saugo dorumo ir sąžiningumo angelas Barbielis. Anksčiau jis buvo vadinamas puolusiu, tačiau dabar padeda kitiems angelams kurti šviesų rytojų. Barbielis suteikia saugumo jausmą, padeda rūpintis artimaisiais, vaikais, siunčia savo meilę ir palaikymą būtent tada, kai jos reikia. Taip pat Barbielis atneša sėkmę, suteikia galios ir valdžios.
Spalva – mėlynai žalia.

Šaulys
Nepriklausomybės angelas Adnachielis atsakingas už lapkričio mėnesį ir Šaulio zodiako ženklą. Kai kur sakoma, kad jis valdo keturias stichijas – žemę, orą, vandenį ir ugnį. Adnachielis –galios, jėgos, individualumo ir tobulėjimo atstovas. Jis laimina tuos, kurie mėgsta keliauti, mokyti, nuolat tobulėti. Padeda atverti duris į šviesų sielos pasaulį. Bet koks darbas eis kaip sviestu pateptas, jeigu jus globos šis angelas. Taip pat teigiama, kad Adnachielis turi galią apsaugoti nuo skrandžio ligų.
Spalva – mėlyna.

Ožiaragis
Anaelis arba Hanaelis – jis gruodžio mėnesio valdovas: meilės ir aistros angelas. Atstumia blogio ir pykčio jėgas, gina nekaltuosius, ir yra pasiruošęs kautis lyg karys už gerumą, dorumą ir sąžiningumą. Hanaelis suteikia jėgų ir išminties, kai esate silpni, jis priverčia nepasiduoti. Angelas dovanoja meilę, aistrą, gėrį, grožį, draugystę, energiją. Su šio angelo pagalba nustojame žvalgytis atgal į praeitį, o einame į priekį ir siekiame savo svajonių.
Spalva – tamsiai mėlyna.

Vandenis
Tai angelo Gabrielio ar Kambielio, valdančio sausio mėnesį ir Vandenio horoskopo ženklą, laikas. Jis dar vadinamas pasiuntiniu ar pranašu taip pat – tiesos ir teisybės dvasia. Jis dažnai vaizduodamas su trimitu, neša geras žinias viso pasaulio žmonėms. Gabrielio planeta – Mėnulis, jis naudoja moterišką energiją, kad interpretuotume savo svajones ir vizijas, taip pat Mėnulio energija jam reikalinga įkvėpti žmoniją. Angelas taip pat susijęs su gyvenimiškuoju ratu – gyvybe, augimu, mirtimi, sąjunga... Gabrielis padės atsikratyti gailesčio, nerimo, neišsipildžiusių troškimų, sudaužytų vilčių.
Spalva – violetinė.

Žuvys
Gailestis ir užuojauta – tai angelo Barchielio kelias. Atsakingas už vasario mėnesį ir Žuvų ženklą, Barchielis apgina nuo priešų, padeda žmonėms geriau pažinti save ir savo vidinį pasaulį. Jis suteikia neišpasakytą ramybę, galimybę pasukti reikiama gyvenimo kryptimi, angelas paliečia mūsų širdis su meile ir užuojauta, užkrečia pozityvia energija.
Spalva – avietinė.


Šaltinis: www.15min.lt/ji24

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >