Parduotuve Planuok Pati

Ką reiškia turėti sesę

Turėti sesę, tai turėti draugę. Ne šiaip sau draugę, o pačią tikriausią, visam gyvenimui. Nebereikia sukti galvos, kas bus vyriausia pamergė ar piršlienė per vestuves, kas bus vaikučio krikšto mama. Šis žmogus jau yra mano gyvenime ir tai mano sesė.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Dar tai reiškia turėti sąjungininkę. Visur ir visada. Tada kai įkalbinėji tėvus išleisti į šokius ar visai nakčiai pas draugus. Arba kai reikia išsisukti iš nemalonios padėties. Žinau, kad sesė man padės, užstos ir mane palaikys, net jei liksim tik mes dviese prieš visą pasaulį.

Turėti sesę, tai turėti asmeninį rūbų stilistą. Su ja gali pasitarti dėl suknelės, batų ar paltuko. O kur dar smagumas apsipirkinėjant kartu arba tai, kad prireikus visada gali kažką gražaus pasiskolinti iš sesės!

Turėti sesę, tai turėti patarėją. Jei reikia patarimo ar tiesiog išsipasakot kažkam, sesė visada išklauso, kartu paliūdi ar pasidžiaugia su manimi. Net paburbėti ant kažko su sese visada smagu, nes tas burbėjimas galiausiai pavirsta į juokus!

Turėti sesę, tai turėti su kuo pasidalinti kvailiausiom nuotraukom, įrašais ar tiesiog pasikalbėti apie nieką. Kartais net stebiuosi, kaip taip gali būti, kad galime kalbėti visą dieną, o temų pokalbiams nepritrūksta.

Turėti sesę, tai gyvenime turėt kažką, kas žino tavo trūkumus ir keistenybes ir vistiek tave be galo myli, priima tokią, kokia esu. Tai ir yra buvimo šeima grožis.

Turėti sesę, tai turėti amžinai. Sesės per amžius. Nesvarbu, kur atsidursim, kaip gyvenimai pasisuks, turėti sesę, tai turėti ryšį su žmogum, kuris niekada nenutrūks.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >