Parduotuve Planuok Pati

Kaip įsimyli zodiako ženklai

Kaip įsimyli zodiako ženklai

Šis šmaikštus horoskopas tiks ne tik mergvakario, bet ir vestuvių metu:

Avinas – jis įsimyli tik gerą skonį turintį partnerį. Kitaip tariant tokį, kuris galės suprasti, kad avinas idealus, tiesiog tobulas ir iš vis pats pats geriausias pasaulyje!

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Jautis – įsimylėjęs jautis tikrai neatidėlioja prisipažinimo apie savo jausmus. Įsitikinęs, kad jį (arba ją J) irgi myli, jautis iškeliaus į darbą. Jam ne galvoj tokios smulkmenos kaip medaus mėnuo. Jam juk dabar reiks šeimą išlaikyti!

Dvyniai – aistringai šiandien įsimylėjęs dvynys ryt gali net neprisiminti, kad buvo įsimylėjęs... Deja!

Vėžys – kad ji įsimylėtų, ji turi žinoti, kad jos išrinktąjį įsimylėjusi ir kažkuri kita! Vėžys nori turėti viską, kas geriausia! Jai nereikia to, kas neturi didelės paklausos...

Liūtas – įsimylėjęs liūtas pasiruošęs viskam! Meilėje jis panašesnis į smauglį nei į liūtą. Jis praryja savo mylimąjį visą visutėlį, nes nori jį turėti be jokių išlygų. Tačiau liūtas nėra pavydus. Jis įsitikinęs, kad palyginus su juo visi likusieji žmonės nekelia nei menkiausio susidomėjimo, todėl ir pavydėti, tiesa pasakius, nėra kam...

Mergelė – Įsimylėjusi mergelė pasistengs iš savo mylimojo padaryti idealų žmogų! Ji savo išrinktajame tobulins viską: intelektą, šukuoseną, apsirengimo stilių, figūrą, manieras, kalbą... Jei patobulinimai jos netenkins, mergelė pasitrauks, kad tobulintų kažką kitą.

Svarstyklės – jos, užkariavusios mylimojo širdį, staiga sustingsta, nes nebežino, ką joms dabar su visu tuo daryti! O kadangi svarstyklės turi didelę ir švelnią širdį, jas visą laiką supa žmonės, su kuriais jos nežino ką daryti...

Skorpionas – Jei įsimylėjęs skorpionas supras, kad jo jausmai sulaukė atsako, jis labai nusivils! Jis nusivils ir savo mylimuoju, ir savo jausmais, ir meile kaip tokia... Skorpionas greitai atšals ir pasitrauks, kad galėtų ieškoti ne taip lengvai pasiekiamo meilės objekto savo aistrai išreikšti.

Šaulys – jos įsimyli tik dėl to, kad kartu kur kas įdomiau užsiiminėti sportu bei praleisti vasaros atostogas! Ji mano, kad geras draugas ir geras seksas – tai puikiai kartu derančios sąvokos... Jei būdamas su geru draugu šaulys ras ir gerą seksą, būtinai įsimylės!
Ožiaragis – kad jis iš tiesų pamiltų, reikia, jog visa ožiaragio šeima įsimylėtų kartu su juo! Jei šeima pamils ožiaragio išrinktąjį, šis iš karto tokius santykius laikys kaip „kartu iki grabo lentos“.

Vandenis – ji niekada neįsimylės dėl kažkokių neaiškių abra kadabra! Ji ne toks žmogus! Vandenis turi kurį laiką stebėti pretendentą į mylimojo vietą... Apsižiūrėti... Apsiuostinėti... Pagalvoti... Pažiūrėti... Tada pažiūrėti iš kitos pusės. Kruopščiai pasvėrusi visus už ir prieš, vandenė greičiau nuspręs ne įsimylėti, o susidraugauti.

Žuvys – kad žuvelė įsimylėtų, prieš tai reiks ją dar pagauti ;). Kas pagauna, tas ir mylimasis! Žuvelė ramiai plaukios akvariume iki gyvenimo pabaigos...na arba iki tol, kol jos nepagaus kitas žvejys!

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >