Parduotuve Planuok Pati

Kalėdiniai dovanų batai

Kalėdiniai dovanų batai pav.#5665 Kalėdiniai dovanų batai pav.#5666 Kalėdiniai dovanų batai pav.#5667 Kalėdiniai dovanų batai pav.#5668 Kalėdiniai dovanų batai pav.#5669

Tokius batus galite pasigaminti kartu su vaikais, o Kalėdų rytą juose palikti mielų smulkmenėlių bei skanumynų. Idėja gera ir tuo, kad vaikus mokysite, kaip nebereikalingus daiktus galima panaudoti naujiems sukurti ir taip saugoti gamtą bei mūsų Žemę. Taigi, jums reikės plastikinio butelio, žirklių ar peilio, kartono ir medžiagos/krepinio popieriaus/nėrinukų/karoliukų/žvaigždučių - bet ko, kuo būtų galima dekoruoti batą.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Pirmiausia nupjaukite abu butelio galus kaip parodyta paveikslėlyje. Jei dirbate su mažesniu vaikučiu, šį darbą padarykite jūs. Paruoškite pagrindą batui iš kartono iškirpdami panašaus dydžio padą. Dvi butelio dalis priklijuokite prie pagrindo. Tam galite naudoti karštus klijus. Na o toliau prasideda smagioji dalis - bato dekoravimas. Jį apvilkite medžiaga arba krepiniu popieriumi. Priklijuokite karštais klijais. Nepergyvenkite, jei ne viskas gražiai prisiklijuos -netobulumus tiesiog paslėpkite po dekoracijomis. Smagaus kūrybinio įkvėpimo!

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >