Parduotuve Planuok Pati

Kelionė

Kelionė pav.#2512 Kelionė pav.#2513 Kelionė pav.#2514 Kelionė pav.#2515 Kelionė pav.#2516 Kelionė pav.#2517 Kelionė pav.#2518 Kelionė pav.#2519 Kelionė pav.#2520 Kelionė pav.#2521 Kelionė pav.#2522

Kai kūdikis krikštyjamas, jis pradeda savo, kaip krikščionio, kelionę. Tokia - kelionės - tema galima dekoruoti šventės vietą bei paruošti scenarijų. Centriniu šventės akcentu siūlome pasirinkti šiuos žodžius, kuriuos galite įrėminti:

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Pėdos smėlyje

Dievas visada mylėjo žmogų. Todėl vieną kartą net suteikė jam galimybę antrą kartą nueiti savo gyvenimo keliu. Kelionė prasidėjo pajūryje, kur bangos duždavo į krantą ir vėlei grįždavo į jūrą. Kelionės pradžioje smėlyje žmogus matė mažas savo pėdeles, o šalia dar porą pėdų. Paklaustas, kieno čia pėdsakai, Dievas žmogui paaiškino, kad tai Jis ėjo šalia jo.

 Vaikas augo, jo žingsniai tapo vis didesni. Jo kelias nebebuvo toks tiesus kaip vaikystėje. Dažnai pasukdavo į šoną, tačiau visuomet Dievo pėdos būdavo šalia. Kelionė vis sunkėjo. Kelias nebevedė minkštu smėliu, jame vis dažniau atsirasdavo aštrių akmenų. Kelias suko aukštyn į kalnus, kur jų buvo dar daugiau. Tada vienos pėdos ėmė nykti... Darėsi vis mažiau ir mažiau matomos... Žmogus prisiminė tuos  savo gyvenimo etapus, kaip jam buvo sunku. Galų gale jis  pastebėjo, kad kelyje teliko viena pėdų pora... Tada vėlei paklausė Dievo: „Kodėl palikai mane tada, kai man buvo taip sunku?"

Dievas pažvelgė į žmogų ir pasakė: „Aš niekada Tavęs nepalikau. Tada tau buvo taip sunku, kad Tu nebenorėjai toliau eiti. Aš paėmiau Tave ant pečių ir nešiau tolyn... Tai Mano pėdas dabar matai smėlyje..."


Sukurkite mini sceną - pavaizduokite jau nueitą krikštyjamo vaikelio kelionę. Galite įrėminti pirmuosius drabužėlius, padėti nuotraukų su įvairiausiais pasiekimais (pirmoji gyvenimo diena, pirmą kartą maudosi, pakelia galvytę ir panašios ypatingos akimirkos). Šventės vietos dekoracijoms pasirinkite žemėlapius, gaublius, knygas apie keliones, lagaminus... Viską, kas Jūsų manymu, asocijuojasi su kelione. Galite pakabinti mažų iškarpytų pėdučių, jų padėti ant stalo tarytum sukuriant įspūdį, kad mažos pėdutės perėjo per stalą, paberti smėlio, padėti keletą kriauklių (lyg iliustruotumėte istorijos žodžius).

Parinkite užduotis ir žaidimus, susijusius su kelione, būsima pakrikštyto vaikelio tikėjimo kelione. Pavyzdžiui, vietoj tradicinių palinkėjimų kortelių paruoškite kelionines atvirutes, tegu svečiai ant jų surašo, ko prašo Dievo šiam kūdikėliui. Seneliams taip pat galite suruošti su kelione susijusias dovanėles, pavyzdžiui, kad prisižadėtų nusivešti prie jūros - močiutėms po paplūdimio krepšį, seneliai gali nusivesti į pažintines keliones po miškus ar po įdomias Lietuvos vietoves - padovanokite jiems atitinkamą kelionių knygą. Daugiau įvairių žaidimų rasite skyrelyje Žaidimai.

Nuotraukos iš spaceshipsandlaserbeams.com.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >