Parduotuve Planuok Pati

Kelionė laiku

Kelionė laiku

Pradėkite viską nuo tarybinių pusryčių. Visos merginos apsirenkite kaip tarybinių laikų moterys: klipsai, plastmasiniai karoliai, megztos palaidinės, ilgi sijonai, suknios, švarkeliai su petukais, bateliai laiveliai arba kablukai su smailom nosim. Pasidarykite makiažą bei atitinkamas šukuosenas. Taip pasipuošusios sugužėkite pas nuotaką ir ją papuoškite vestuvine suknele, įduokite gėlių - rožinių gvazdikų. Taip išsipuošusios patraukite užkąsti į tarybų laikus primenančią vietą. Kaune būtų Spurginė Laisvės alėjoje. Galite pateikti keletą užduočių nuotakai mieste. Užduočių idėjų rasite prisiregistravusi.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Ilgai neužtrukite, nes laikas bėga. Turite keliauti į Rumšiškes. Užsisakykite mergvakario programą iš anksto. Jus aprengs tautiškai, papasakos apie senovinius papročius.

Pasibaigus šiai programai pasukite laiko rodyklę dar labiau į praeitį. Keliaukite į gamtą (galima ir pas kurią nors iš merginų sode ar nuosavo namo kieme). Jūs - urvinės moterys. Apsirenkite kailiais ar leopardo kailį primenančiais rūbais, skraistėmis. Galite pateplioti veidą tamsiu šešėliu ar suodžiais. Kepkite šašlykus, valgykite lauke, testuokite nuotaką ar ši tinkama vedybiniam gyvenimui (užduotis rasite prisiregistravusi). Vidurnaktį prie laužo prisaikdinkite nuotaką. Jei nėra galimybės susikurti laužą, galite lauke užsidegti žvakes.

Jei dar yra noro ir jėgų, galite grįžti į dabartį, apsirengti seksualiais drabužėliais ir patraukti į klubą.


Lapai spausdinimui
 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >