Parduotuve Planuok Pati

Kokteilių vakarėlis

Ko gero retas mergvakaris praeina be įvairiausių gėrimų, tačiau, kad juos būtų linksma ne tik gerti, bet ir gaminti, galite pasirinkti mergvakario temą - kokteiliai. Visos apsirenkite kaip barmenės: su marškinėliais. Galite būti iš to paties "baro" ir vilkėti vienodos spalvos marškinėlius bei džinsus ar sijonukus. Kadangi visos dirbsite prie baro, susiriškite plaukus, makiažas taip pat neturėtų būti ryškus. Aplinką pasipuoškite lyg bare: jums reiks įvairių alkoholinių gėrimų, specialių plakimui skirtų stiklinių, įvairių taurių, kokteilių pagardų, skėtukų, šiaudelių, ledukų ir panašiai. Pasiruoškite kokteilių receptų. Galite skirti "namų užduotis" kiekvienai dalyvei, kad ši susirastų receptą ir išmoktų padaryti pagal jį kokteilį.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Vakarėlio metu ne tik ruoškite kokteilius, bet ir žaiskite žaidimus, pavyzdžiui nuotaka, ruošdama kokteilius merginoms, slapta į vieną iš vaisių, kuriais gardina kokteilius, įdeda žiedą. Kuri mergina randa žiedą, ta ištekės sekanti po nuotakos. Jei žiedą gauna nuotaka, ji turi daryti kokteilius dar kartą. Daugiau žaidimų rasite skyrelyje Žaidimai.

Nepamirškite sugalvoti ir pateikti nuotakai užduočių, kuriomis patikrintumėte ar ši tinka vedybiniam gyvenimui. Taip pat suruoškite ir įteikite dovanėlių. Idėjų užduotims bei dovanėlėms rasite prisiregistravusi. Nepamirškite mergvakario priesaikos. Kokteilių bei užkandžių receptų rasite skyrelyje Skanumynai.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >