Parduotuve Planuok Pati

Krepšinio rungtynės

Reikia iš anksto pasiruošti korteles ar medalius su dviem emblemomis, pavyzdžiui Žalgirio ir Lietuvos Ryto krepšinio komandų. Ant kiekvieno medalio užrašomas komandos žaidėjo vardas. Svečiams išdalinami medaliai (arba prisegamos kortelės). Vedantysis turi būti iš anksto pasiruošęs tekstą. Paduodamas stikliukas ir butelis, o vedantysis pradeda skaityti tekstą, pavyzdžiui:

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Prasideda rungtynės tarp Žalgirio ir Lietuvos Ryto. Taurė bus kamuolys. Žaidimą pradeda Žalgirio komandos narys Sabonis (jam paduodamas stikliukas, bet žaidėjas negali gerti). Jis veda, veda, bet kamuolį atima Lietuvos Ryto žaidėjas Jomantas (reikia atiduoti stikliuką svečiui su jomanto vardu). Jis veda, veda ir įmeta tritaškį (kai vedėjas pasako, kad įmeta, svečias turi išgerti ir įpilti naujai gėrimo), toliau jis veda kamuolį ir kamuolys atitenka Kurtinaičiui (dabar šis svečias paima stikliuką), Kurtinaitis iš dešinio kampo, per koją įmeta dvitaškį (svečias turi išgerti gėrimą stikliuką laikydamas dešine ranka ir perkišdamas per koją)...

Bus daug juoko surengus tokias "išgertuves".

Atsispausdinkite mūsų paruoštą tekstą ir korteles dešimčiai žaidėjų. Jums tik reiks pririšti virvutes ir užkabinti korteles žaidėjams ant kaklų.


Lapai spausdinimui
 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >