Parduotuve Planuok Pati

Krikštynų albumas

Jums reikės albumo, klijų bei jūsų fantazijos. Mes siūlome padaryti albumą tema "angelėliai". Pirmuosiuose lapuose galite parašyti, kaip planuojate organizuoti krikštynas. Rašykite, lyg pasakotumėte savo vaikui, pavyzdžiui:

"Mieloji XXX, mano krikšto dukryte, rašau tau, kad žinotum kaip ruošėmės tavo krikštynoms, kaip viskas vyko. Tu dar mažytė ir nieko neprisiminsi, bet tavo mamytė ir aš tau papasakosim, parodysim nuotraukas. Šioje knygelėje viską sudėsim. Aš tau būsiu kaip antra mamytė, kuri tave labai labai myli.

Krikštynų šventė prasidės tavo namuose. Abu su krikšto tečiu atvažiuosime pas tave į namus. Tave nuprausime, nes toks krikštynų paprotys. Aprenksime. Aš slapta nuo tavo mamytės ir tėvelio įdėsiu tau į batuką ar kojinytę monetą. Tai burtas, kad būtum gyvenime turtinga ir nieko tau netrūktų..."


Įklijuokite keletą lapų su gražiais žodžiais. Galite pasinaudoti mūsų paruoštais lapais. Kiekvieną puslapį papuoškite karpytais ir priklijuotais angeliukais. Įklijuokite tiek pasižadėjimų lapų, kiek bus svečių. Šiems paruoškite korteles žaidimui  Pasižadėjimų kortelės. Galite atsispausdinti pasižadėjimų lapus angelų tematika žemiau (atkreipkite dėmesį, tekstas skiriasi mergaitei ir berniukui). Palikite vietos nuotraukoms praleisdama po lapą. Galite klijuoti taip, kad vienam lape būtų svečio pasižadėjimas, o šalia - nuotrauka su svečiu iš krikštynų.

Jei planuojate žaisti žaidimą Laiškas vaikeliui, vietoj prie žaidimo esančio lapo naudokite siūlomą čia angelo tematika. Taip pat galite atsispausdinti šia tema senelių pasižadėjimus.


Lapai spausdinimui
 

Būk pirma pakomentavusi

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >