Parduotuve Planuok Pati

Krikštynų dėžutė

Krikštynų dėžutė

Krikštynų proga tiesiog būtinas daiktas - krikštynų dėžutė, į kurią sudedamos visos dovanėlės ir prisiminimai vaikučiui. Šią dėželę galite nusipirkti, tačiau galite ir pasigaminti naudojant dekupažą. Mūsų siųlomas variantas ypač paprastas, todėl pavyks net ir nebandžiusioms šios technikos. Jums reikės medinės dežutės. Kai ją pirksite, pasižiūrėkite, kad būtų iš medžio, o ne faneros. Patariame pirkti didesnę, kad tikrai tilptų krikšto drabužėliai bei kitos dovanėlės. Taip pat reikės teptukų, vienų šviesios spalvos, kitų tamsios spalvos akrilinių dažų vandens pagrindu, servetėlių dekupažui, dekupažinių klijų, vienkomponenčio sendinimo lako, lako. Viską galite užsisakyti bet kurioje dekupažo parduotuvėje.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Pirmiausia nudažykite dėžutę tamsia spalva - tai bus įtrūkinėjimų spalva. Palaukite kol dažai gerai išdžius. Dažykite vienkomponenčiu sendinimo laku. Būtinai palaukite kol gerai išdžius. Dažote antrąja spalva - šviesia. Ji bus dėžutės spalva. Dažykite atsargiai, priešinga nei prieš tai dažėte kryptimi. Šiame etape gan lengva sugadinti dėžutę, nes dažai gali "susivelti". Palaukite kol šis sluoksnis gerai išdžius.

Dėžutė paruošta, galite ją puošti. Su klijais klijuokite servetėlių paveikslėlius. Iškirpkite ar išplėškite norimą paveikslėlį, atskirkite tą servetėlės sluoksnį, ant kurio yra paveikslėlis (servetėlės susideda iš trijų sluoksnių, du mums nereikalingi). Paveikslėlį uždėkite ant norimos dėžutės vietos ir jį visą aptepkite klijais (klijai tepami ant paveikslėlio viršaus, jie persigers per paveikslėlį ir jį prilipins). Leiskite paveikslėliams išdžiūti.

Paskutinis žingnis - visą dėžutę nulakuoti laku su teptuku. Palaukite kol išdžius.

Jei dar yra noro ir fantazijos, dėžutę galite papuošti kaspinėliais ar medžiaginėmis juostelėmis, į vidinį dangtį įklijuoti nuoraukų.

Dėžučių pavyzdžiai žemiau:


Lapai spausdinimui
 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >