Parduotuve Planuok Pati

Laiškas Žmogui apie meilę

Laiškas Žmogui apie meilę

Brangusis Žmogau, 

Tu viską supratai ne taip. Tu šioje žemėje esi ne tam, kad išmoktum besąlyginės meilės. Tai meilė, iš kurios Tu atėjai ir į kurią Tu sugrįši. Čia Tu tam, kad išmoktum individualios meilės su visomis jos spalvomis ir atspalviais. Tai Visuotinė meilė. Meilė be taisyklių ir ribų. Švelni meilė. Beprotiška meilė. Skaudi meilė. Aistringa meilė. Pilnatvę teikianti meilė. Meilė su dieviškumo prieskoniu. Ta, kuri išlieka patyrus nuopuolio malonę... Ta, kuri sužiba visu grožiu būtent tada, kai atrodo, kad jau viską sugadinai.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Tu į šį pasaulį atėjai ne tam, kad taptum tobulas. Tu toks jau esi. Tu čia atėjai, kad būtum nuostabiai žmogiškas. Su trūkumais, bet kartu ir nepakartojamas. Klystantis, klumpantis ir vėl atsitiesiantis.

Besąlyginė meilė? Užtenka tų pasakų! Tiesą sakant, meilei apibūdinti nereikia jokio būdvardžio. Jai nereikia įvardžio ar prieveiksmio. Jai nereikia tobulumo sąlygos. Jai reikia tik, kad tu pasirodytum. Ir darytum geriausia, ką gali. Kad gyventum dabar ir jaustum visa širdimi. Kad tu spindėtum ir skrajotum, ir juoktumeis, ir verktum, ir žeistum, ir gydytumei, ir kristum ir vėl pakiltum, ir žaistum ir dirbtum, ir gyventum ir mirtumei būdamas SAVIMI. To užtenka. To per akis!

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >