Parduotuve Planuok Pati

Ledinis užsiėmimas

Ledinis užsiėmimas pav.#4104 Ledinis užsiėmimas pav.#4105 Ledinis užsiėmimas pav.#4106 Ledinis užsiėmimas pav.#4107 Ledinis užsiėmimas pav.#4108 Ledinis užsiėmimas pav.#4109 Ledinis užsiėmimas pav.#4110 Ledinis užsiėmimas pav.#4411

Šis puikus užsiėmimas gali tiek tapti šventės žaidimu, tiek dekoracijoms šventei. Viskas priklauso nuo turimo laiko ir oro :). Jei tai vasara ir norite gaminti valgomus ledukus, paruoškite vaikams (o gal ir suaugusiems Wink) valgomų ingridientų: įvairių uogų, vaisių, maistinių dažų, sulčių. Tegu į formeles sudeda savo norimas kompozicijas. Formelėms galite naudoti silikonines kepimo formeles ar švarias formeles žaisti su smėliu. Paruoštus šedevrus dėkite į šaldiklį ir eikite švęsti. Šventės pabaigoje pasižiūrėkite, kas gi gavosi Smile.

Jei tai žiema, galite iš anksto paruošti žiemines spalvotas dekoracijas. Jei neplanuojate valgyti, naudokite įvairiausius dažus. Galite iš anksto paruošti įvairių spalvotų ledų, o šventės metu išvesti vaikus į lauką ir leisti jiems iš ledukų pastatyti spalvotą pilį ar patiems papuošti kiemą. Jei į ledinį papuošimą įstatysite žvakelę, kuri šviečia be liepsnos, bus gražus vakarinis apšvietimas.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >