Parduotuve Planuok Pati

Ledinis užsiėmimas

Ledinis užsiėmimas pav.#4104 Ledinis užsiėmimas pav.#4105 Ledinis užsiėmimas pav.#4106 Ledinis užsiėmimas pav.#4107 Ledinis užsiėmimas pav.#4108 Ledinis užsiėmimas pav.#4109 Ledinis užsiėmimas pav.#4110 Ledinis užsiėmimas pav.#4411

Šis puikus užsiėmimas gali tiek tapti šventės žaidimu, tiek dekoracijoms šventei. Viskas priklauso nuo turimo laiko ir oro :). Jei tai vasara ir norite gaminti valgomus ledukus, paruoškite vaikams (o gal ir suaugusiems Wink) valgomų ingridientų: įvairių uogų, vaisių, maistinių dažų, sulčių. Tegu į formeles sudeda savo norimas kompozicijas. Formelėms galite naudoti silikonines kepimo formeles ar švarias formeles žaisti su smėliu. Paruoštus šedevrus dėkite į šaldiklį ir eikite švęsti. Šventės pabaigoje pasižiūrėkite, kas gi gavosi Smile.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Jei tai žiema, galite iš anksto paruošti žiemines spalvotas dekoracijas. Jei neplanuojate valgyti, naudokite įvairiausius dažus. Galite iš anksto paruošti įvairių spalvotų ledų, o šventės metu išvesti vaikus į lauką ir leisti jiems iš ledukų pastatyti spalvotą pilį ar patiems papuošti kiemą. Jei į ledinį papuošimą įstatysite žvakelę, kuri šviečia be liepsnos, bus gražus vakarinis apšvietimas.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >