Parduotuve Planuok Pati

Likimo deivės – būrėjos

Likimo deivės – būrėjos

Visos merginos apsirenkite kaip raganos, čigonės ar būrėjos. Galite užsidėti skrybėles, skaras, didelius auskarus, ilgus sijonus, nusilakuoti raudonai nagus. Negailėkite fantazijos savo kuo paslaptingesnei, magiškai aprangai. Sugalvokite, kaip papuošite būsimą nuotaką. Idejų sąrašą rasite prisijungusi prie savo aplinkos. Mergvakaris pradedamas šventės kaltininkės išviliojimu iš namų. Kadangi visas šis vakaras bus pilnas burtų ir paslapties, užminkite nuotakai pirmąją mįslę: kaip jus surasti. Nufotografuokite ar suraskite internete šventės vietos nuotrauką. Ją sukarpykite į 5 (ar kiek pačios sugalvosite) gabalėlių. Kiekvieną iš nuotraukos gabalėlių palikite vis kitoje vietoje pakeliui į šventės vietą. Pavydžiui, pirmąjį gabalėlį įmeskite į pašto dėžutę ar padėjusios prie durų paskambinkite ir pasislėpkite, antrąjį gabalėlį galite palikti prieš tai susitarusios kirpykloje. Galite sugalvoti slaptažodžius nuotraukoms atsiimti, pvz. ant pirmosios nuotraukos užrašykite, kad kitos ieškotų kirpykloje, o ten nuėjusi turi užsisakyti bandomąjį vestuvinį makiažą (tai ir būtų slaptažodis). Mergvakario kaltininkę gali kelios draugės lydėti nuotraukų paieškoje. Jei nuotaką lydėsite, galite pakeliui užduoti keletą užduotėlių. Jas galite išsirinkti iš sąrašo, kurį rasite prisijungusi savo aplinkoje. Paskutinį nuotraukos gabalėlį palikite kurios nors draugės namuose. Ten ir laukite nuotakos.

Kambarį papuoškite kaip būrimo saloną: pridekite žvakių, smilkalų, nustatykite veidrodžiais, stalą užtieskite raudonos medžiagos gabalu. Viena iš draugių persirengusi būrėja. Pasodinkite prieš ją nuotaką. Tegu būrėja iš delno išburia ateitį. Perrenkite nuotaką ir visos patraukite į šventės vietą (pavyzdžiui, sodybą ar klubą). Pakeliui vėlgi galite būti pasiruošusi užduotėlių. Daugiau užduotėlių rasite prisijungusi prie savo aplinkos.

Šventei galite į programą įtraukti apsilankymą salone, kur mokoma pasigaminti kremus. Programėlės metu buteliukai, kvapai, menzūrėlės, maišymas tikrai sukurs magišką atmosferą.

Šventei artėjant į pabaigą nepamiškite priesaikos. Ją galite perskaityti užsidegusios žvakes, šviečiant mėnesienai. Jei švęsite lauke, gamtoje, galite net susikurti laužą. Apdovanokite būsimą nuotaką jaunosios apsisaugojimo nuo piktų ir negerų dvasių reikmenimis (pagal senovinius lietuvių papročius) – duona, česnaku, druska, adatomis ir skambaliukais. Daugiau dovanų idejų rasite Dovanų sąraše prisijungusi.


Lapai spausdinimui
 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >