Parduotuve Planuok Pati

Lovos patikrinimo aktas

I variantas

Komisijos pirmininkas: ponas Paponešis 
Sekretorė: panelė Kelnaitytė 
Nariai: ponas Pasijonis 
          ponia Bekialnienė
Komisija patvirtino jaunavedžių šią naktį eksplotuotą inventorių ir išsiaiškinę padarytus defektus surašė šį aktą. 
Visi žino tą, kad nuo vakar dienos jaunavedžiai (jaunosios vardas) ir (jaunikio varkas) juridiškai skaitomi kaip vyras ir žmona, ir kad jiems patikėta viena iš būtiniausių šeimyniniame gyvenime materealinių vertybių – lova. Lova, kuri buvo patikėta jaunavedžiams pagal šeimynines ir pilietines teises, kuri privalo būti saugoma kaip žmonijos dauginimosi priemonė, kaip liaudies šeimos turtas. 
Kruopščiai apžiūrėjus šį meilės simbolį po pirmos nakties, komisija nustatė, kad prieš parą laiko lova buvo pilnavertė ir ji galėjo atlaikyti normalų statinį ir dinaminį apkrovimą. 
Tačiau po šios nakties daiktas neteko sau būdingų savybių: išvaizdos, puikios amortizacijos. Be šiu trūkumu išsiaiškinta ir kita eilė gedimų: 
1. Viename gale išspirtos dvi lentos, kitame gale nutrinta politūra. Manoma, kad tai įvyko nuo kūno perkaitimo susijungus priešingiems poliams. 
2. Nulenkti lovos galai ir šonus jungiantys varžtai. Manoma, kad tai įvyko nuo perdidelės vibracijos. 
3. Viena šoninė lenta apsvilusi. Komisija galvoja, kad jaunieji išvystė trintį norėdami įsitikinti, ar tikrai protėviai gaudavo ugnį dviejų kūnų trintimi. 
4. Viena lovos lenta nulaužta ir rasta po čiužiniu. Manoma, kad tai daryta patogumo dėlei, išlyginant duobe lovos viduryje. 
5. Pagalvė sudrėkusi. Galvojama, kad jaunieji karščiavo ir smarkiai prakaitavo. 
6. Čiužinys perplėštas, bet laimei šios skylės dėka buvo aptiktas didokas, gerai išsunktas sųris – šios nakties darbo rezultatas. Kruopščiai apžiūrėjus ir ištyrus komisija sūrį pripažino aukščiausios rūšies ir suteikė jam kokybės ženklą.
Nuostolius nurašyti gamybos išlaidoms. 
Tėveliams siūlome nupirkti naują lovą. Pasirašo Komisijos pirmininkas: ponas Paponešis

Rekomenduojame Jūsų šventei:

II variantas

NAKTIES APŽVALGA IR SŪRIO RAGAVIMAS
A K T A S 
Š. m………… komisija susidedanti iš pirmininko Bekelnio ir pono Lovinio ir Pagalvinio patikrino jaunavedžių šią naktį eksploatuotą inventorių, išsiaiškino padarytus defektus bei surašė šį aktą.
Visi žino, kad jaunavedžiams, kaip vyrui ir žmonai buvo patikėta viena iš būtiniausių šeimyniniame gyvenime vertybių – lova.
Komisija kruopščiai apžiūrėjusi šį meilės simbolį po pirmosios nakties nustatė, kad lova prieš parą buvo pilnavertė tiek estetiniu tiek konstrukciniu požiūriu. Po šios nakties šis daiktas neteko išvaizdos, puikios amortizacijos ir įprastos formos. Be minėto trukumų buvo išaiškinta visa eilė gedimų:

  1. Viename gale išspirtos dvi lentos, sulenkti lovos galus ir šonus jungiantys varžtai. Manoma, kad tai įvyko nuo didelės vibracijos.
  2. Šoninė lenta apsvilusi. Manoma, kad jaunieji išvystė didelę trintį, norėdami įsitikinti ar tikrai gaunama ugnis trinant vienà kūną į kitą.
  3. Pagalvė sušlapusi ir sukandžiota, manoma, kad praėjusią naktį jaunasis karščiavo ir smarkiai prakaitavo.
  4. Čiužinys beveik perplėštas ir išaiškinta, kad dėl kai kurių priežasčių jaunasis ieškojo atramos taško ir nykščiu užkabinęs perplėšė skylutę čiužiny.

Bet laimė, šios skylutės dėka buvo aptiktas gerai suspaustas suris – šios nakties sunkaus darbo rezultatas.

KOMISIJA:…………………..

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >