Parduotuve Planuok Pati

Mafija

Mafija

Mergvakario dalyvės turėtų apsirenti juodai, kuo panašiau į mafijos narius ar gangsterius. Galite apsirengti ir su treningais – būsite Kauno mafija :). Jei turite žaislinių ginklų, jie labai tiks. Mergvakaris pradedamas nuotakos pagrobimu. Dvi draugės užsimaukite ant galvų juodas pėdkelnes, apsirenkite kaip vaikinai, su treningais, kedais, pasistenkite, kad jūsų neatpažintų. Paskambinkite į nuotakos butą/namą ir ją pagrobkite. Užriškite akis, uždėkite antrankius, įsisodinkite į mašiną.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Nuvažiuokite su būsima nuotaka į pirmąją šventės dienos vietą - kurios nors draugės namus. Ten pagal visas mergvakario tradicijas perrenkite būsimąją nuotaką. Drabužius priderinkite prie savo kompanijos. Jei visos rengiates su treningais, taip aprenkite ir jaunąją. Kad ši išsiskirtų iš jūsų pulko, į plaukus įsekite kokią nors gėlę ar užriškite baltą skarelę kaip nuometo simbolį. Jei jūs šiandien seksualios ir karštos nusikaltėlės - papuoškite būsimą nuotaką seksualiais juodais drabužiais, juodom tinklinėm kojinėm, vietoj nuometo ant galvos prisekite juodo tiulio gabalėlį. Galite net suorganizuoti įšventinimo į jūsų nusikaltėlių būrį mini ceremoniją ir tiulį prisegti jos metu. Užtvirtinkite įšventinimą mergvakario kokteiliukais. Namuose galite atlikti keletą užduotėlių. Jų sąrašą rasite prisiregistravusi.

Vakarėliui įsibėgėjus visos patraukite į miestą. Čia jaunamartei liepkite atlikti įvairias užduotis bei taip įrodyti, kad yra tikra mafijos narė, pavyzdžiui išsikaulyti iš praeivių duoklę - daiktus, kuriuos šie atiduotų jaunamartės pirmąjam kraičiui.

Vakarop galite rinktis klubą arba ramiau - pirtelę. Čia prisaikdinkite jaunąją, kad nepamirštų savo draugių net ir po vedybų bei įteikite dovanas atminimui. Dovanų idėjų rasite prisiregistravusi.


Lapai spausdinimui
 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >