Parduotuve Planuok Pati

Meilė - tai lyg potvyniai ir atoslūgiai

Meilė - tai lyg potvyniai ir atoslūgiai

Šie žodžiai apie meilę tiks vestuvių metu ir kaip pasveikinimas jauniesiems, ir kaip tostas už meilę. Juos galima panaudoti ir surakinant širdis gamtoje:

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Kai tu kažką myli, tu nemyli jo nepertraukiamai visą laiką, nebūna, kad mylėtum visada lygiai taip pat, kiekvieną akimirką. Tai neįmanoma.

Melas būtų apsimetinėti taip mylint. Ir vistik būtent to iš mūsų dauguma reikalauja. Mes taip menkai tikime gyvenimo potvyniais ir atoslūgiais, meilės, santykių pulsavimu. Mes šuoliais skubame pasitikti potvynio, o artėjant atoslūgiui drebam iš baimės. Bijom, kad jausmai niekada nebesugrįš. Mes reikalaujame amžinumo, pastovumo, tęstinumo, kai tuo tarpu vienintelis įmanomas tęstinumas gyvenime, kaip ir meilėje yra augimas, laisvė, tokia, kurią jaučia šokėjai šokio sukūryje, vos liesdami vienas kitą prasilenkiant, tačiau išlikdami partneriais atliekančiais tą patį šokį.

Tikrasis saugumas slypi ne turėjime ar priklausyme, ne reikalavime ar tikėjimesi, net ne viltyje. Saugumas santykiuose nėra atsigręžimas atgal į tai, kas buvo, tai ir nėra žvelgimas pirmyn nekantriai laukiant, kas nutiks. Saugumas tai gyvenimas dabartyje, tai priėmimas meilės ir jausmų tokių, kokie yra dabar. Santykiai lyg salos, juos reik matyti ir su jais gyventi tokiais, kokie yra, su savo trūkumais bei ribomis. Tai salos - apsuptos ir atribotos jūros, pastoviai lankomos bei vėl paliekamos mūs sielos potvynių. Ir nereik bijoti, po atoslūgio jausmai ir vėl sugrįš.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >