Parduotuve Planuok Pati

Meilės reikalų ministro įsakymai

Meilės reikalų ministras

Įsakymas Nr. 1

ŠEIMOS STRUKTŪRINIAMS PADALINIAMS

Siekiant užtikrinti tvarką meilės fronte įsakau:

Rekomenduojame Jūsų šventei:

1.Moteris, liepsnojančiom akim žiūrinčias į vyrus, traukti baudžiamojon atsakomybėn pagal 451 str. už apgalvotą ginklo naudojimą netarnybiniais tikslais, ir skirti tris metus pataisos darbų „Carito“ organizacijose.

2.Moteris, dažančias lūpas, antakius, blakstienas, skruostus traukti atsakomybėn pagal 455 str. už pastatų rekonstrukciją be architekto leidimo ir skirti šešis mėnesius pataisos darbų vilioklių kvalifikacijos kėlimo kursuose.

3.Vyrus, kurie meilinasi svetimoms žmonoms, traukti atsakomybėn pagal 453 str. už medžioklę uždraustoje zonoje, ir skirti tris mėnesius pataisos darbų kurorte. Tie patys veiksmai atlikti panaudojant ginklą – skirti žmoną iki gyvos galvos.

4.Vedusius ir gyvenančius daugiau kaip du metus, bet neturinčius vaikų, bausti pagal 454 str. už nerūpestingumą tarnyboje, ir skirti tris mėnesius pataisos darbų atjungiant elektros energiją.

5.Merginom, kuriom sukako 25 metai, ir jos nė karto nebuvo ištekėjusios be pateisinamos priežasties, bausti pagal 455str. už sabotažą, ir skirti pataisos darbų iki penkių metų Lietuvos kariuomenėje.

6.Vyrus, užmezgusius neteisėtus santykius su merginomis iki vedybų, traukti atsakomybėn pagal 456 str. už neteisėtą gelmės išnaudojimą, nesilaikant taisyklių, ir skirti – atlikti išpažintį.

7.Moteris, gyvenančias su svetimais vyrais, traukti atsakomybėn pagal 457 str. už neteisėtą energijos vogimą ir skirti atlyginti žalą, tris valandas per parą išjungiant elektrą kaimyno bute.

8.Vyrus nevedusius iki 25 metų, traukti atsakomybėn pagal 458 str. už įrengimų prastovėjimą be fizinės apkrovos, ir skirti pataisos darbų iki trijų metų filologijos fakultete.

9.Neteisėtas vyro laikymas namuose užtraukia atsakomybę pagal 459 str. už šaunamojo ginklo, šaudmenų, sprogmenų neteisėtą laikymą ir gali būti paskirta iki 15-os parų arešto,bausmę atliekant virtuvėje.

10.Moteris, išleidžiančias vyrus į darbą nelygintais marškiniais, bausti pagal 460 str. už išleidimą techniškai netvarkingos transporto priemonės ir paskirti iki 20-ties parų per mėnesį buities darbų.

11.Už vyro vertimą dirbti virtuvėje, traukti atsakomybėn pagal 461 str. už prievartavimą ir skirti iki gyvos galvos pataisos darbų virtuvėje.

Meilės reikalų ministras


Lapai spausdinimui
 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >