Parduotuve Planuok Pati

Mergvakario tema – spalva

Mergvakario tema – spalva

Pats paprasčiausias būdas sugalvoti mergvakario temą – spalva. Pasirinkite būsimos nuotakos mėgstamą spalvą. Galite visos apsirengti šios spalvos rūbais arba apsirengti kita spalva (pvz., juodai) ir turėti šios spalvos akcentą (pvz., visos įsisegusios geltonas gėles). Nuotakai savaime suprantama reiktų paieškoti jos mėgstamos spalvos seksualių drabužėlių bei nuometo. Pastarąjį galite pasisiūti iš tiulio.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Mergvakaris pradedamas būsimos nuotakos pagrobimu. Net jei nuotaka žino, kurią dieną ir valandą jos mergvakaris, jūs vis tiek galite jai padaryti siurprizą. Gali viena iš draugių sugalvoti kokį pretekstą, dėl ko reikia netikėtai išvažiuoti iš namų. Šios „kelionės“ metu tegu kaip tyčia „sugenda“ mašina. Žinoma, būsima nuotaka nervuosis, kad nespės į savo šventę. Liepkit jai stabdyti kokią mašiną ir prašyti pagalbos. Na ir kaip tyčia pro šalį jau gali važiuoti išpuošta mergvakario mašinytė, kuri ir sustos „pavežėti“ :). Daugiau idėjų, kaip pagrobti būsimą nuotaką, rasite prisijungusi prie savo aplinkos.

Nuotaką nuvežkite į kurios nors draugės namus. Ten tegu laukia daugiau draugių. Paruoškite jos drabužius: padėkite baisius sutriušusius naktinius, kuo labiau nutrintas šlepetes, skylėtas vilnones kojines, senovinę naktinę kepurę (galite ir maudymosi kepurę, kokias naudodavo mūsų mamos, kad plaukai nesušlaptų). Liepkite būsimai nuotakai apsirengti ir pasakykite, kad taip apsirengusi eis į miestą. Galite ją šiek tiek pakankinti ir kurį, laiką nesakyti, kad iš tiesų yra paruošti seksi drabužėliai jos mėgstamos spalvos. Pasiūlykite išgerti „ant drąsos“, kad su tokiais skarmalais turės eiti. Pasakykite, jog po vedybų gali pamiršt gražius rūbus, nes per buities darbus nebus kada puoštis. Kai jau pakankamai prikankinote, parodykite tikruosius šventės rūbelius.

Po apsirengimo ceremonijos užkąskite (įdomių ir skanių receptų rasite skyrelyje Skanumynai) ir į miestą. Užduočių sąrašą miestui rasite prisijungusi prie savo aplinkos.
Po miesto traukite į pagrininę šventės vietą – sodybą su pirtele. Ten vėl užduotys, dovanos (galimų dovanų sąrašas bus prisijungus prie jūsų aplinkos) na ir žinoma, šventės kulminacija – „mergystės priesaika“. Lauke kai jau bus tamsu, visos sustokite ratu su žvakėmis, vakarėlio vedančioji tegu pasiima priesaiką, pasišviečia su prožektoriuku ir skaito, o nuotaka turi atkartoti perskaitytus žodžius. Priesaiką nuotaka turi pasirašyti „krauju“ – raudonu lūpdažiu.


Lapai spausdinimui
 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >