Parduotuve Planuok Pati

Mergvakaris - Geišos

Mergvakaris - Geišos

Geišos - iš japonų kultūros į mūsų dienas atėjęs personažas, apsuptas paslapties ir įvairiausių mitų. Nors žodis "geiša" gali sukelti neigiamų jausmų, asocijuotis su merginomis, parduodančiomis savo kūną, tačiau tai klaidingas šio personažo abibūdinimas. Geiša pagal japonų tradicijas yra artistė, menininkė, linksminanti savo svečius šokiu, daivanimu, arbatos ceremonija. Ji išmokyta gražaus elgesio, užsienio kalbų, menų. Norint surengti geišų vakarėlį, pirmiausia reikia pasirūpinti kiekvienos merginos, o ypač būsimos nuotakos išvaizda. Galite visos išsinuomoti drabužius arba susirasti kažką panašaus į kimono, galbūt rytietiško stiliaus chalatėlius. Susišukuokite plaukus į kuodukus, persmeikite lazdelėmis, lūpas pasidažykite raudonai. Aprenkite, sušukuokite ir padažykite nuotaką. Kad ji išsiskirtų iš jūsų visų, galite nuotaką aprengti baltu kimono ar į kuodą įsegti baltą gėlę. Nepamirškite vėduoklių ir skėtukų.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Jei švęsite namuose, pasipuoškite kambarį, kad jis būtų panašus į geišos namus: pasirūpinkite raudonomis arba rožinėmis užuolaidomis, ypač tikrų šilkinės, ant sienų prikabinkite gėlių karpinių, šviestuvą apgobkite rausva medžiaga ar rausvu glamžomu popieriumi, kad kambarį užlietų švelni šviesa. Kuo daugiau pagalvėlių, žvakės, jei nei vienos neerzina, galima uždegti ir smilkalų. Pasirūpinkite atitinkama muzika.

Susiplanuokite dieną taip, kad ji būtų persmelkta rytietiška nuotaika. Suruoškite užduotis būsimai jaunajai tema "Geiša": patikrinkite kaip ji moka groti kokiu nors muzikos instrumentu, dainuoti, šokti pagal rytietišką muziką. Užsisakykite ar namuose suruoškite arbatos gėrimo ceremoniją. Galite nuotaką pamokyti, kaip pravesti šią ceremoniją, o vėliau leisti pačiai paruošti arbatos puodelį. Geišos turėjo būti išsilavinusios ir jautrios sielos. Patikrinkite kaip puikiai jūsų Geiša moka užsienio kalbas ir liepkite parašyti meilės laišką kokia nors kalba. Galite užduoti sukurti meilės eilėraštį panaudojant kelis japoniškus žodžius. Žaidimą Geiša ir daugiau žaidimų rasite skyrelyje Žaidimai.

Suruoškite ir įteikite mergvakario dovanėles. Dovanų idėjų rasite prisiregistravusi.

Antrąją šventės dalį galite padaryti linksmesnę, pikantiškesnę. Galite nuotakos vis dar geišų vaidmenyje paklausinėti įvairių klausimėlių lovos tema arba visos kaip vyresnės geišos ja pamokyti, patarti. Nepamirškite mergvakario torto bei priesaikos. Šią galite skaityti visos užsidegusios po smilkalo lazdelę. Nepamirškite įamžinti viso vakaro akimirkų filmuodamos bei fotografuodamos.


Lapai spausdinimui
 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >