Parduotuve Planuok Pati

Mis rinkimai

Mis rinkimai

Aprangai visos galite susitarti kažkokią vieną spalvą, pavyzdžiui juodą, tuo tarpu nuotakai paruoškite kitą spalvą, kad ji iš jūsų išsiskirtų. Visoms dalyvėms paruoškite MIS juostas: MISS BLONDINĖ, MIS KOKETĖ, MIS PATYRUSI, MIS BRUNETĖ, MIS PADŪKĖLĖ ir pan. Nuotakai paruoškite juostą su užrašu MIS GEIDŽIAMIAUSIA. Visos taip išsipuošusios ateikite pas nuotaką į namus. Ją aprenkite, išdažykite, sušukuokite. Jei leidžia galimybės, galite tik aprenkti o šukuosenai ir makiažui nuvežti į grožio saloną.

Taip išsipuošusios patraukite į foto studiją. Ten prisifotografuokite, susitarkite su fotografu, kad būtų ir daugiau rūbų, idėjų kokias nuotraukas pasidaryti. Turėkite užkandžių, šampano.

Po fotosesijos patraukite į miestą. Pateikite nuotakai užduočių, liepkite tokiu stiliumi kaip Mis ant podiumo perskaityti priesaiką.

Vakarop grįžkite namo, nuotakai pateikite dar užduotėlių, užkąskite (ką skanaus ir greito pasiruošti šventei rasite skyrelyje Skanumynai). Padovanokite nuotakai dovanas (jų idėjų rasite prisiregistravusi). Sutemus visos išeikite į lauką ar balkoną, užsidekite bengališkas ugneles ir pasakykite palinkėjimus nuotakai. Jei yra noro, visos patraukite į naktinį klubą. Vietoj namų vakare galite pasirinkti važiavimą į pirtelę. Tada visas likusias užduotis atliktumėte joje, taip pat ten įteiktumėte dovanas.

 


Lapai spausdinimui
 

Būk pirma pakomentavusi

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >