Parduotuve Planuok Pati

Mokykla

Mokykla

Visos merginos susirinkite kurios nors namuose. Visos išskyrus tas merginas, kurios pasiims jaunąją, persirenkite. Būsite apsirengusios mokytojomis: plaukus susisukite į kuodukus, kurios turite, užsidėkite akinius, iki kelių sijonus. Kambarį pasipuoškite užrašais "Biologijos pamoka", "Matematikos pamoka" ir pan. Kiekviena būkite pasiruošusi po užduotį nuotakai, kurią pateiksite kaip mokytoja. Pavyzdžiui, matematikos mokytoja gali liepti suskaičiuoti kiek iš vyro reiks pasiimt algos, kad nupirktų pietus ir dar sau batus, jei višta kainuoja 12 litų, bulvės 2 litus ir pan., biologijos mokytoja gali paklausti iš kur atsiranda vaikai, dailės mokytoja gali liepti nupiešti savo būsimą vyrą nuotakai užrišusi akis, kūno kultūros mokytoja gali liepti užrištomis akimis pataikyti priklijuoti vyrišką organą ant popierinio vyro.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Nuotakai paruoškite drabužius: senovinę mokyklinę uniformą, baltus kaspinus, baltas kojines iki kelių, kuprinę bei didelį čiulpinuką.

Pora draugių paprastai kasdieniškai apsirengusios nuvažiuokite pas nuotaką. Pasakykite jai, kad kitos draugės dėl įvairiausių priežasčių negalėjo atvykti į mergvakarį, todėl gal tiesiog jūs trise pasėdėsit kur nors ramiai ir tiek. Pasiimkit nuotaką į mašiną, ten užriškite akis ir vežkite į šventės vietą. Na o ten jau visos lauksite nuotakos. Ją perrenkite paruoštais drabužiais, supinkite kasytes bei praveskite pamokas. Užkąskite. Ką skanaus ir greito pasidaryti šventei rasite skyrelyje Skanumynai.

Pasibaigus užduotims namuose visos važiuokite į miestą. Galite važiuoti troleibusu ar autobusu. Taip bus dar labiau panašu į mokyklos laikus. Mieste pateikite nuotakai užduočių. Prie rotušės perskaitykite priesaiką, o nuotaka šią tegu pakartoja.

Grįžkite namo ar jei nusprendėte švęsti pirtelėje, patraukite į pirtelę. Ten dar pateikite užduočių - patikrinkite ar nuotaka tiks būti žmona. Darbų mokytoja gali liepti įsiūti sagą su puodkėlėm pirštinėm, supjaustyti svogūną ir pan. Kai jaunoji atliks visas užduotis, įteikite jai diplomą su visais įvertinimais bei dovanas. Dovanų idėjų rasite prisiregistravusi.


Lapai spausdinimui
 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >