Parduotuve Planuok Pati

MOKYTOJO IŠGYVENIMO RINKINYS

Idėja simbolinėms dovanėlėms mokytojui:

Adata

Tam, kad primintų, jog mokytojo darbas – ieškoti gerų savybių savo mokiniuose... net jei tai būtų darbas, prilygstantis adatos ieškojime šieno kupetoje. Juk gali būti, kad Jūs būsit vienintelis mokytojas, kuris pasakys kažką gero šiam vaikui šiandien.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Gumytė

Tam, kad primintų, jog mokytojas turi būti lankstus. Ne viskas klostosi taip, kaip mes planuojame. Bet lankstumas – tai tas bruožas, kuris padės išspręsti iškilusius netikėtumus.

Pleistriukas

Jis tam, kad mokytojui primintų, jog kartais darome daugiau nei tik mokiname. Mes padedame gydyti užgautus jausmus, sudužusias svajones. O kartais mes pasisukame atkišdami ausį – kad išklausytume kito problemas, jį slegiančias bėdas.

Pieštukas

Tam, kad primintų, jog būtum kasdien dėkingas už mažyčius džiaugsmus ir turėtum įprotį juos pastebėti. Taip pat, kad išmokytum mokinius sudarinėti savo kasdienių gyvenimo dovanų sąrašėlius ir didžiuotis net ir mažais pasiekimais. Juk iš mažų žingsnelių susideda kelionė.

Trintukas

Tam, kad primintų, jog leistume sau parodyti mokiniams, kad ir mes esam žmonės. Kad ir mes darom klaidas, kaip ir mokiniai padaro, ir kad klysti nėra blogai. Svarbiausia, kad tiek mes, tiek ir jie sugebėtume iš klaidų mokytis.

Kramtomoji guma

Tam, kad primintų, jog reikia nepasiduoti, laikytis, kaip kad guma prilipusi sunkiai nuimama. Mokinius taip pat išmokyti tvirtumo laikantis pasirinktam kelyje. Tada net ir neįmanoma užduotis gali būt įveikta. Svarbiausia nepasiduoti ir likti prie jos.

Saldainis

Tam, kad primintų, jog kiekvienam mūsų kartais reikia apkabinimo, bučinio ar saldainio – kad akimirka būtų skanesnė, kad diena būtų jaukesnė...

Arbatos pakelis

Kad primintų, jog reikia skirt laiko ir poilsiui, ne tik darbui. Laiko peržvelgti šviesias dienos akimirkas, laiko pabūti su brangiais žmonėmis. Šeima, vyrai, žmonos, draugai, vaikai – visiems jiems reikia rast laiko.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >