Parduotuve Planuok Pati

Moteriškas taupumas

Moteriškas taupumas

Šis juokingas tekstas tiks ne tik vestuvėms, bet ir mergvakariui:

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Nusprendžiau pradžiuginti šeimyną ir paruošti nesudėtingas salotas su vištiena – kaip tik liko šiek tiek nesuvalgytos. Į salotas reikia ananasų. Išgriebiau iš skardinės, liko sultys... Ką su jomis daryt? Išgert? Nesinori... Išpilt? Gaila...

Prisiminiau vieno pyrago receptą – jam reikia ananasų sulčių. Na, iškepiau... Liko keli baltymai (pyragui reikėjo tik trynių). Neišmesi juk, ir šaldytuve ilgai nelaikysi – suges.

Sugalvojau! Galima pasidaryti baltymų kremo – lengva, greita... ir skanu! Na, o kremui reikia citrinos žievelės... Nutarkavau – liko plika citrina, kuri greitai sudžius. Ką daryti su ja?

Aha, iš sulčių galima padaryti skanų padažiuką salotoms. Joms prireikė ir pusės svogūno. Kita pusė guli ant stalo ir gailiai į mane žiūri... O ją kur?

Galima padaryti padažą makaronams. Išsitraukiau iš šaldytuvo stiklainį pomidorų sulčių. Padažui sunaudojau gal pusę. Gaila bus, jeigu kita pusė prapuls – šiaip ar taip, juk natūralūs vitaminai, be to, pati vasarą vargau, gaminau... Be jokių konservantų – ilgai nestovės.  

Šiek tiek pasukau galvą, ir nutariau išvirti sriubą. Deja, namie neradau burokėlių. Greitai apsirengiau ir išlėkiau į parduotuvę. Nusipirkau burokėlių, bulvių, varškės, grietinės, dantų pastos, kojines (su nuolaida), šlepetes (taip pat akcija), kelis pakelius muilo (dėl viso pikto). Grįždama pakeliui užėjau į paštą, susimokėjau komunalinius mokesčius, užbėgau į avalynės taisyklą ir pasiėmiau batelius, kioskelyje nupirkau keletą bandelių vaikų sumuštiniams į mokyklą. Šiaip ne taip parsiradau su viskuo namo. Išviriau sriubą. Jau nebežiūrėjau, ar dar kas liko – kritau į fotelį: skauda nugarą, kojos, atrodo, tuoj nukris, nejaučiu rankų...

Galvoju: na ir kvailė... Geriau jau tas ananasų sultis būčiau išgėrusi!

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >