Parduotuve Planuok Pati

Negraudinantys žodžiai pagerbt mirusiam tėveliui

Jei kažkurio iš jaunųjų tėvelių jau nėra ir norite juos pagerbti tylos minute prie stalo, kad negraudinti susirinkusių, galite panaudoti šiuos žodžius:

Rekomenduojame Jūsų šventei:

I variantas

Žodžius galima sakyti oficialios dalies metu (dar iki visų pokštų), pirmo susėdimo pradžioje:

Šiandien, šią ypatingą (jaunųjų vardai) dieną susirinko gausus būrys jiems artimų žmonių kartu pasidžiaugti dviem karšta meile ir santuokos įsipareigojimais sujungtom širdimis. Tikiu, kad ir nuotakos tėvelis (nuotakos mama/jaunikio tėvelis/tėveliai), nors šiandien jo ir nėra tarp mūsų, linki laimės laimindamas ir siųsdamas šiai naujai sukurtai šeimai angelus sargus. Tad pasitikime šią dangišką dovaną bei tylos minute pagerbkime tėvelio atminimą.

II variantas

Šiuos žodžius tiktų pasakyti uždegus šeimos židinį.

Štai ir įkurtas naujos šeimos židinys, perduotas iš tėvelių į jų vaikų rankas. Nors jaunosios tėvelio mylinčių rankų (jaunosios mamos/jaunojo tėvelio/tėvelių) mes šiandien ir negalėjome matyti, tikiu, kad jis būtų iš visos širdies linkėjęs savo vaikams laimės ir laiminęs šią ugnį. Kviečiu visus tylos minute pagerbti jo atminimą, tegu jis šildys mūsų jaunųjų širdis taip, kaip šildo ši židinio liepsna.

Patarimas: gerai apgalvokite, kada sakysite žodžius, ar jaunieji to norės, ar nesusigraudins ir paskui bus sunku kalbėti. Pavyzdžiui, jei pagerbimas daromas iš karto prieš degant šeimos židinį, gali būti, kad mirusiojo sutuoktiniui paskui bus sunku kažką palinkėti vaikams uždegus ugnį. Pasitarkite su jaunaisiai, gal pagerbimą tylos minute galima daryti išlydint iš jaunojo ar nuotakos namų.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >