Parduotuve Planuok Pati

Netradiciniai jaunųjų bučinio variantai

Netradiciniai jaunųjų bučinio variantai pav.#5657 Netradiciniai jaunųjų bučinio variantai pav.#5658 Netradiciniai jaunųjų bučinio variantai pav.#5659

Jei manote, kad svečiams bus neįdomu jaunuosius versti bučiuotis dainuojant "karti, karti, degtinė karti", štai jums keletas kitokių variantų:

Rekomenduojame Jūsų šventei:

  • Laimės ratas - paprastesnį varariantą galite pasigaminti ir pačios. Iš didelio kartono lapo iškirpkite apskritimą. Pritvirtinkite prie jo sukimui rankenėlę, o per vidurį padarykite ašį, kad ratas galėtų suktis. Pagaminkite ratą laikrodžio principu. Ant laukelių surašykite įvairiausius pasirinkimus. Galite pasinaudoti bučinių dėžutės instrukcijų idėjomis arba sugalvoti savo. Tegu svečiai suka ratą, o išsukta užduotis gali būti skirta ir pačiam svečiui, pvz. pasakyti vestuvinį patarimą su žodžiu "bučinys".
  • kubelis - paruoškite milžinišką kubelį, ant kurio visų kraštinių surašykite po užduotį. Ant vienos iš jų tegul bus "jaunųjų bučinys", o ant kitų gali būti užduotys svečiams. Kiekvienas ridena kubą ir bando savo laimę.
  • bučinio žaidimas. Paruoškite iš anksto didžiulę lentą su smeigtukais (juos išdėliokite, kaip parodyta paveikslėlyje). Kiekvieno tarpelio apačioje surašykite užduotis, viena kurių tegu bus jaunųjų bučinys. Paruoškite keletą kartoninių apskritimų. Svečias meta apskritimą iš viršaus, o šis krenta žemyn atsimušdamas į smeigtukus ir taip keisdamas kryptį, tad gali nuriedėti į bet kurios užduoties langelį.
 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >