Parduotuve Planuok Pati

Nuotakos mergautinės pavardės paleidimas

Nuotakos mergautinės pavardės paleidimas

Ši scenarijaus dalis atliekama išėjus iš santuokos ceremonijos vietos (bažnyčios) jau po ceremonijos. Reiktų turėti pasiruošus helio balioną ir lapelį su mergautine nuotakos pavarde, kuris būtų pririštas prie baliono.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Mielieji, šiandien jūsų akys spindi lyg skaisčiausios žvaigždės, jūsų širdys dainuoja meilę vienas kitam. Jūs ištarėte "taip", į kurį sudėjote visas savo svajones, viltis, pažadus. Šiuo trumpu, bet šiandien tokiu svarbiu žodžiu "taip" jūs pradėjote naują - savo šeimos pasaką. Nuoširdžiausiai sveikiname Jus, nuo šiol tapusius gyvenimo draugais, vyru ir žmona, sutuoktiniais.

Bet čia visų susirinkusiųjų akivaizdoje reikia atlikti vieną svarbų darbą. Miela ..... (nuotakos vardas), nuo šiol esi žmona, sukūrei šeimą, tad šiandien užvertei tą savo gyvenimo knygos lapą, kuriame liko mergautinis gyvenimas. Noriu tau klausimą užduoti, ką gi tu palikai visam laikui užmaršty, kai išėjai iš šios bažnyčios kartu su savo vyru?

(nuotaka turėtų atsakyti, kad savo mergautinę pavardę)

Taip, pavardę. Šiandien įvyko magiškas virsmas ir iš merginos tu tapai žmona, o šį virsmą simboliškai atspindi tavo pavardės pakeitimas kita - vyro pavarde. Savo rankose laikau balioną prie kurio yra pririšta tavo ankstesnioji pavardė. Ją tau suteikė tavo tėveliai kai gimei. Šiandien yra ta diena, kai atėjo laikas .... (nuotakos mergautinė pavardė) pavardę paleisti ir su ja atsisveikinti. Abu su .... (jaunikio vardas) imkite šį balioną, suskaičiuokite iki trijų ir paleiskite nebenaudojamą pavardę, tarsi gražų praeities prisiminimą, į dangų. 

(jaunieji paleidžia balioną)

Na o mes kartu su visais čia susirinkusiais palinkėsime laimės, meilės ir stiprybės jūsų jaunai šeimai, ir taip pat tau, .... (nuotakos vardas) palinkėsime, kad niekada neturėtum minčių susigražinti savo ankstesnės pavardės, o tau, .... (jaunikio vardas) palinkėsime, kad mylimai žmonai nesuteiktum priežasčių šiam norui kilti.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >