Parduotuve Planuok Pati

Pamergyčių ir pabroliukų apdovanojimai

I variantas

Svočia iš anksto turi būti pasiruošusi tiek musgaudžių musėms mušti, kiek yra pamergyčių, bei tiek vaikiškų seilinukų, kiek yra pabroliukų. Musgaudžius galima "pagražinti" ant jų priklijuojant paveiksliukus "žmonėms draudžiama", t.y. žmogaus siluetas raudoname apskritime su viena perbraukta juosta. Tuo metu kai miegoti išlydimi jaunieji, galima apdovanoti ir vestuvių pulką. Piršlienė sako:

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Pamergytės šiandien tokios nuostabios, tokios gražios, tiesiog švyti, tikrai vyrukų dėmesio neatsigins. O naktelė dar nesibaigia, šokiai pokiai tęsiasi. Taigi, kad būtų lengviau nuo gerbėjų atsimušti, duodu jums po labai naudingą įrankį - gerbėjų atmušėjus.

Apdovanojamos pamergės. Tada piršlienė tęsia:

Na bet gi ne tik mūsų pamergytės tokios šaunios, yra gražių panelių bei ponių ir tarp mūsų svetelių. Sakoma, kad žiūrėti nedraudžiama, taigi matau, kaip mūsų pabroliukai akimis tik šaudo, tik šaudo. Na ir aišku seilę varvina. Na o kad bežiūrėdami į gražuoles ir bevarvindami seiles pabroliukai galėtų švariais marškiniais pas savo pamergytes grįžti, visiems dovanoju po seilegaudžius.

Pabroliams įteikiami seilinukai.

II variantas

Svočia turi būti pasiruošusi greito paruošimo sriubas (makaronus), mažas baronkas, apvyniotas maistine plėvele, meilės simfoniją jauniesiems ir lauknešėlį (gali būti energetinio gėrimo, užkandėlių, vestuvinio torto gabalėlis).

Šauniesiems pabroliukams štai įteikiu komplimentų, kuriuos jie sakys pamergytėms vizualizaciją (parodomi makaronai).

O jums, pamergytės, štai baronkytės. Prašom pabroliukų kabinamais makaronais netikėti ir jas ryte parnešti sveikas ir su plėvele.

Jauniesiems taip pat turime dovanėlę - špargalkę su instrukcijomis, ką naktį veikti ir kaip gi tą jaunųjų sūrį gaminti. Taip pat užkandos, kad energijos nepritrūktų.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >