Parduotuve Planuok Pati

Patarimų kortelės vestuvių albumui

Patarimų kortelės vestuvių albumui

Šiuos žodžius galite panaudoti patarimų kortelėms, kurios bus ne toks tradicinis svečių knygos variantas. Kaip jas pateikti, galite pasižiūrėti čia:

Rekomenduojame Jūsų šventei:

I variantas

Mano vardas ............. (vardas) ir aš pažįstu .......... (jaunosios vardas) bei .............. (jaunojo vardas) jau .............. (skaičius) metų. Aš ............ (veiksmažodis) visą kelią iš ............. (daiktavardis, vieta) tam, kad atšvęsčiau šią ypatingą dieną. Aš taip ......... (veiksmažodis, kaip jaučiatės), kad ........... (jaunosios vardas) ir ..........(jaunojo vardas) pagaliau užmovė vienas kitam vestuvinius žiedus ! Jie turi būti ............(būdvardis, kokie?) ................(daiktavardis, kas?). ir aš iš visos širdies jiems linkiu ............(būdvardis, kokio?) ........... (daiktavardis, ko?).

Mano geriausias patarimas? Nepamirškite ................(veiksmažodis, ko padaryti?) prieš tai, kai jūs ..............(veiksmažodis, ką padarysite?) ir ..................... (veiksmažodis, ko padaryti?) po to, kai ................(veiksmažodis, ką padarysite?).

............. (jaunojo vardas), tu turėtum visada ....................... (veiksmažodis, ką daryti?).............. (jaunosios vardas), o tu ............... (nuotakos vardas), turėtum visada ...................(veiksmažodis, ką daryti?). ................... (jaunojo vardas)

Abiems jums linkiu neišblėstančios meilės ir ................. (daiktavardis).

(vardas, data, parašas)

II variantas 

Palinkėjimai nuotakai ir jaunikiui:

Tikiuosi, kad Jūs ....

Nepamirškite ....

Visada .....

Geriausia yra ....

Kai susipyksite ......

Jūs abu esate .....

Atsiminkite, kad .....

Laimė susideda iš ......

Mano palinkėjimas Jums: .......

III variantas

Brangieji .... (nuotakos vardas) ir .... (jaunikio vardas). Aš taip ... (būdvardis), kad aš  ....(veiksmažodis) čia ir galėjau pamatyti Jus abu šią .......(būdvardis) Jums dieną. Aš noriu iš visos širdies jums palinkėti .......(budvardis) metų santuokoje ir priminti, kad šeimyninės laimės paslaptis yra visada ...................

IV variantas

Kai aš pirmą kartą sužinojau, kad ...(nuotakos vardas) ir ....(jaunikio vardas) tuokiasi, aš pagalvojau ..................

Jie yra pati .... (būdvardis) pora ir aš linkiu jiems daug ........ (būdvardis) ...... (daiktavardis) visais dar būsimais metais.

Štai keletas patarimų šios ..... (būdvardis) sąjungos proga....

Nepamirškite ........ (veiksmažodis) prieš tai, kai jūs .... (veiksmažodis). ......(Jaunikio vardas), tu turėtum visada ... (veiksmažodis) .....(nuotakos vardas). O tu, ...(nuotakos vardas), nesvarbu koks ...... (būdvardis) ..... (jaunikio vardas) bus, tu vis tiek negali .......(veiksmažodis) jo.

Didžiausi sveikinimai. Linkiu Jums ..............(daiktavardis), ........(daiktavardis) ir ...........(daiktavardis).

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >