Parduotuve Planuok Pati

Patyrusių moterų koledžas

Patyrusių moterų koledžas

Šio mergvakario tikslas - patikrinti ar nuotaka tinkama tuoktis. Tam suburta speciali patyrusių moterų ir senmergių komisija. Iš anksto įspėkite nuotaką, kad švęsite mergvakarį. Duokite suprasti, kad klube, tegu ši puošiasi. Tuo tarpu jūs anksčiau nei tartasi pas ją sugužėkite, visos su chalatais, bigudukais plaukuose, kad kuo labiau primintumėte namų šeimininkes ir senmerges. Paruoškite nuotakos kambarį testui: išklijuokite vaikinų plakatais bei iškarpomis iš žurnalų (tegu būna įvairiausio amžiaus ir profesijų vyrų, politikų, aktorių, nebūtinai seksualūs vaikinai). Prikabinėkite užrašų "visi vyrai kiaulės", "Pagalvok, ar tau to reikia", "Vedybinis gyvenimas tai pragaras" ir pan.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Kai kambarys paruoštas, galite pradėti testus. Patikrinkite ar nuotaka bus gera šeimininkė ir žmona: duokite skusti bulvę, pjaustyti svogūną, įsiūti sagą ir pan. Užduotis rasite prisijungusi prie savo aplinkos. Po visų šių užduočių įteikite geros šeimininkės sertifikatą.

Toliau testuokite nuotakos žinias apie jaunąjį. Pateikite klausimus, į kuriuos jaunasis būtų iš anksto atsakęs ir tikrinkite ar ji žino, kokius atsakymus jaunasis pateikė.

Po šio testo atlikite nekaltybės testą: pateikite jaunajai kopūstą ir liepkite jame ieškoti vaikų. Jei nuotaka jų neiškos ar pasakys, kad vaikai ne kopūstuose randami, ši testo neišlaikė, vadinasi jau nebėra nekalta. Kaip senmergės pagėdinkite būsimą nuotaką. Galiausiai susitarkite, kad jūs paslaptį saugosite, o nuotaka turės nekaltybės sertifikatą išsipirkti įvykdydama užduotį. Šią pažadėkite pateikti vėliau.

Dabar laikas nuotaką perrengti, papuoškite ją senovine vestuvine suknia, įsekite rūtų vainiką (tam puikiai tiks petražolės). Pasilinksminkite, o tada patraukite į miestą. Ten ir reiks nuotakai išsipirkt nekaltybę atliekant užduotis mieste (sąrašą rasite prisijungusi), pavyzdžiui, būkite prikepusios vyriško organo formos sausainukų. Papuoškite juos su šokoladiniais kaklaraiščiais ar plaukais. Tegu nuotaka juos parduoda. Už surinktus pinigus galite patraukti linksmintis į klubą. Žinoma, prieš tai persirenkite iš chalatų į seksualius drabužėlius :)


Lapai spausdinimui
 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >