Parduotuve Planuok Pati

Pirmasis tostas

Gerbiami tėveliai, giminės, svečiai, brangūs ... (nuotakos vardas) ir ... (jaunojo vardas), leiskite man trumpai išsakyti savo linkėjimus ir padėkos žodžius:
Tėveliams, mus su duona ir druska pasitikusiems, visiems laukusiems mūsų sugrįžtant.
Dėkojame pulko mergelėms ir berneliams, kurie padėjo mums sunkų kelią parkeliauti, visas kliūtis nugalėti ir jaunuosius parvežti. Ši diena mūsų jaunavedžiams yra šventa, nes Dievo akivaizdoje jie prisiekė meilę ir ištikimybę vienas kitam iki gyvenimo saulėlydžio.
Šiandien jauniesiems lenkiasi kvapnios gėlės, aukščiausios pušys, ošia vandenynai. Juos sveikina tėveliai, draugai, giminės, pažįstami. Šiandien Jie - laimingiausi žmonės pasaulyje. Taigi mes, piršlys ir piršlienė, su visa darnia svita, galime teigti, jog šiandien užgimė darni šeima. Tad pagal seną tradiciją siūlau pakelti tostą už jauną šeimą. Lai jų gyvenimas būna gražus ir darnus, o jų meilės liepsna skaičiai liepsnoja ir šildo visus aplinkinius.
Mieli sveteliai, kad mūsų kelias nebūtu veltui keliautas, kad Jūsų kantrybė belaukiant būtų atpirkta, kad šios vestuvės džiaugsmu putotu, kad piršlys nemiegotų, kad muzikantai nepavargtų, kad operatoriai ir fotografai - darbo turėtų, kad stalas vaišėmis lūžtų, siūlau tostą už Jaunųjų laimę!!

Rekomenduojame Jūsų šventei:

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >