Parduotuve Planuok Pati

Pirmosios nakties aptarimas

Piršlienė:

Labas rytas, mieli jaunavedžiai ir svečiai. Visi pastebėjome, kad labai greitai praslinko ši naktis, kuri buvo ypatinga visiems čia susirinkusiems. Regis, šią naktį ir žvaigždės, ir mėnulis, ir visas oras buvo kitoks: pilnas įtampos, grožio ir meilės.
Štai noriu pranešti, kad perklausius slaptą jaunųjų kambaryje įmontuotą pasiklausymo įrangą, galime daryti tokias išvadas – pusę nakties buvo mirtina tyla, nei garselio, nei žodelio. Keista... Bet ryte, auštant pasigirdo kokie tai įdomūs garsai, štai keletas, kuriuos pavyko iššifruoti.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Piršlys pademonstruoja keletą garsų. Galima iš anksto būti įsirašius juokingų garsų iš youtube.

Piršlienė:

Suprask dabar ką tai reiškia. Įdomiai jaunimas šiais laikais pirmą naktį sutikinėja, matyt bandė iššifruoti vakar iš vakaro dovanotą meilės simfoniją.

Piršlys:

Negana to, šiandien rytą eidamas pro jaunavedžių kambarį negalėjau patikėti savo akimis, kai išvydau tokį vaizdelį - pilną pintinę grybų. Pasirodo mūsų jaunieji ne sūrį spaudė, ne meilės simfonijos klausėsi, o buvo į mišką pabėgę. Va kodėl pusę nakties kambaryje tvyrojo nejauki tyla. Kaip ten dainuojama - jei ne grybai ir ne uogos dzūkų mergos būtų nuogos. Tai štai mūsų jaunikis pabijojo, kad nauja žmonelė plika basa nepaliktų, iš karto pirmą naktį į mišką patraukė. Bet sprendžiant iš to, kad naktį sugebėjo tiek grybų surasti, matyt, kad bus ne tik šilti, bet ir derlingi metai.

Svečiai vaišinami grybukais.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >