Parduotuve Planuok Pati

Princesės išbandymai karalaičiui

Prieš ateinant į jaunosios namus, jaunikis pasiruošia: kairėje vidinėje švarko pusėje piršlys jam pritvirtina nosinaitę su užrašu “mano širdis plaka tik tau” (galimi ir kiti žodžiai, kurie būtų reikšmingi besituokiančiai porai) taip, kad atvertus švarko atlapą matytųsi visas užrašas. Jaunikis, piršlys ir pabroliai atvažiuoja pas nuotaką. Piršlienė juos visus pasitinka žodžiais: 

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Sveiki atvykę į šią karalystę, kas jūs būsite, ko ieškote?

Piršlys atsako:

 Atvykome iš už jūrų marių. Didelis pulkas jaunų karalaičių, bet vienas iš jų pats gražiausias, pats šauniausias. O ieško jis savo princesės, kuriai vienintelei nori savo širdį atiduoti manais į josios.

Piršlienė atsako:

 Visi mes prisimenam vaikystėje mums sektas pasakas apie princus ir princeses, kaip princas ieškodavo savo išrinktosios, o galiausiai suradęs ją gyvendavo ilgai ir laimingai...Ko gero ne vienas pasvajodavome apie tą laimingą pabaigą, bet ar jūs prisimenate, kad nei vienas karalius savo brangiausios dukrelės neatiduodavo prieš tai jaunikio neišbandęs? Taip ir šioje pasakoje, mūsų princesė atiteks tik jos vertam karalaičiui. O savo tinkamumą jis įrodys įveikdamas tris užduotis. Štai pirmoji.

Piršlienė paduoda lėkštelę su akmenukais, ant kurių surašytos raidės ir liepia sudėlioti iš jų sakinį. Piršlys iš anksto žino sakinį ir, reikalui esant, padeda jaunikiui. Sakinys gali būti „(nuotakos vardas), tekėk už manęs“, „(nuotakos vardas), kurkime savo pasaką kartu“ ir panašiai. Kai sakinys teisingai sudėliotas, piršlienė tęsia:

Pirmoji užduotis įveikta, dabar pasižiūrėsime kaip seksis su antrąja. Nagi karalaiti, parodyk, kas slepiasi tavo širdy, ar tikrai (nuotakos vardas) yra tau vienintelė.

 Jaunikis atverčia savo švarko atlapą parodydamas nosinaitę su užrašu. Piršlienė tęsia:

Na belieka pasitelkti magiją ir pažiūrėti, ar tikrai tie jausmai tokie stiprūs ir tikri. Imk šį užburtą gėlės pumpurą, palaikyk jį rankoje galvodamas apie savo mylimąją ir kaip ji tau brangi, o tada įmerk jį šį dubenį. Jei tavo jausmai tyri, pumpuras pražys.

Reikia turėti iš anksto pasiruoštą gėlės pumpurą, Jis padaromas iš plono popieriaus iškerpant gėlę (ramunėlę), kurios žiedlapiai sulenkiami po vieną link centro, tačiau nepadaromas kantas ties sulenkimu (jie tik užgniaužiami). Toks pumpuras padedamas į lėkštę su vandeniu. Prisigerdamas vandens pumpuras tiesis ir taip išsiskleis (kaip gėlę pagaminti, žiūrėkite čia). Pumpurui išsiskleidus, piršlienė sako:

Šis princas įveikė visas kliūtis, net pati galingiausia magija patvirtino, kad jo jausmai tyri ir nuoširdūs. Tad nėra abejonių, jog stebuklinga meilė tvyro aplink mus. Atiduodame tau šią princesę į žmonas. Saugokite savo pasakišką meilę, kaip gležną pumpuriuką, laistykite, tausokite ją ir branginkite. Tegu šis jausmas išauga į didelį ir galingą, tegu skleidžiasi kuo plačiau, paliesdamas visus aplinkinius. Jūs buvote princas ir princesė, kurie gyvenote kiekvienas savo karalystėje, pas savo tėvelius. Nuo šiol abu kursite savo bendrą pasaką, savo pasaulį, tegu jis būna toks, apie kokį skaitydavome vaikystėje, jog visi gyveno gražiai, ilgai ir laimingai. Mielieji tėveliai, išleiskite savo mažuosius princą ir princesę, dabar jau užaugusius ir suradusius vienas kitą, kurti savosios pasakos, palaiminkite juos.

Tėvai palaimina vaikus. Visi pakviečiami išgerti šampano. Supažindinamos poros ir važiuojama į santuokos ceremonijos vietą.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >