Parduotuve

Receptas kaip maitinti naują vyrą

Sena patarlė sako, kad kelias į vyro širdį eina per skrandį. Tačiau kartais moterys, ypač tik ką ištekėjusios, neskiria šiam posakiui ypatingo dėmesio. Ir atsitinka taip, kad vyras pradeda ieškoti kelio į svetimus vartelius. Kad mūsų jaunajai žmonelei taip neatsitiktų, siūlome vyrą maitinti pagal mūsų ištirtą ir pritaikytą savaitės meniu:

Pirmadienis – karšti barščiai su karštom bulvėm
Antradienis – pašildyti barščiai su vakarykštėm bulvėm
Trečiadienis – šalti barščiai su šaltom bulvėm
Ketvirtadienis – šalti barščiai be bulvių
Penktadienis – bulvės be barščių
Šeštadienis, sekmadienis – kas nedirba, tas nevalgo.

Jeigu Tau nors savaitę pavyks išmaitinti vyrą pagal šį meniu, tai tikėk mumis, jis jau ne tik nebenorės, bet ir nebegalės pasukti į svetimą kiemą!

 

Būk pirma pakomentavusi

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >
function mustAdd(articleId) { $.ajax({ url: '/planai/plano_scenarijus_prideti_straipsni/1/' + articleId, method: 'GET', success: function(result){ opener.PLAN_SCENARIO.refresh(); var data = jQuery.parseJSON(result); window.location.replace(data.redirect); } }); } function maybeAdd(articleId) { $.ajax({ url: '/planai/plano_scenarijus_prideti_straipsni/2/' + articleId, method: 'GET', success: function(result){ opener.PLAN_SCENARIO.refresh(); var data = jQuery.parseJSON(result); window.location.replace(data.redirect); } }); }