Parduotuve Planuok Pati

Santuokos skrynia

Santuokos skrynia

Šie žodžiai tiktų vestuvėms, pavyzdžiui, svočia ar tėvai gali įteikti simbolinę dovaną vaikams, sukūrusiems šeimą ir pasakyti šiuos pamokančius žodžius. Juos galima panaudoti ir prieš šeimos židinio įkūrimą:

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Santuokos skrynia

Dauguma žmonių susituokia tikėdami mitu, kad santuoka yra lyg skrynia, kupina nuostabių dalykų, kurių jie taip trokšta bei ilgisi: partnerystės, artumo, draugystės... Tačiau tiesa visai kitokia. Pradžioje santuoka yra lyg tuščia skrynia. Privalote kažką į šią skrynią įdėti prieš tikėdamiesi iš jos kažką išsiimti. Meilės santuokoje nėra. Meilė yra žmonėse. Ir tik žmonės meilę įdeda į santuoką. Romantikos santuokoje nėra. Tu ir tik tu turi ją sukurti santuokoje. Pora turi išmokti meno bei išsiugdyti įprotį duoti, mylėti, rūpintis vienas kitu, girti vienas kitą, kad ši skrynia nuolat būtų pilna. Jei iš jos paimsi daugiau nei kasdien įdedi, ji greitai vėl bus tuščia...

Tad jau nuo šiandien ir kasdien po truputį pildykite savo dar jaunutės santuokos skrynią. Tegu joje bus romantiški pusryčiai ir vakarienės prie žvakių šviesos, vėliau vaikų krykštavimas, džiaugmas pamačius pirmuosius žingsniukus, išgirdus pirmą kartą "mama" bei " tėti", pasididžiavimas vienas kitu, ramybės akimirkos, daug nuostabių kasdienių mažyčių smulkmenų, kurios šią skrynią paverstų didžiausiu turtu, užuovėja nuo gyvenimo audrų, atgaiva kiekvieno iš Jūsų sielai.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >