Parduotuve Planuok Pati

Šeimos židinys (trumpas variantas)

Piršlienė skaito:

Šiandien mes susirinkome į namus – pilnus jaukumo, šilumos, meilės ir ištikimybės. Brangūs tėveliai, jūsų šeimos židiniai įsižiebė labai seniai. Šeimos židinį jūs šventai išsaugojot daugelį metų. Labai norėtųsi, kad visa tai, ką tėvai turėjo geriausio simboliškai per ugnį pereitų į jaunųjų rankas.
Ateikit, mieli tėveliai, atneškit savo šeimų aukurų ugnį ir duokite jos savo vaikams. Tebūna tai amžinoji, niekad negęstanti ugnis, kurią išsaugojot jūs ir kaip brangiausią talismaną galite perduoti savo vaikams.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Uždegamas šeimos židinys. Piršlienė kreipiasi į jaunuosius:

........ ir ....... (jaunųjų vardai), Jūs sujungėte rankas bendram gyvenimui, širdis – vienai laimei kurti, sukūrėte šeimą. Saugokit vienas kitą, kaip didžiausią turtą, saugokit savo šeimą ir šį šeimos židinį. Tegul jūsų šeimos židinyje degs kaitri pasitikėjimo ir pagarbos, bei laimės ugnis. Lai ji, kaip maža senų pagonių aukuro kibirkštėlė simbolizuos santarvę ir meilę jūsų šeimoje. Saugokite šeimos židinį, nekūrenkite jo pernelyg kaitriomis malkomis, ir nepalikite jo šalto, kaip ledas. Pakelkime taures už naujai įkurtą ugnį.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >