Parduotuve Planuok Pati

Seksas ir miestas (kai biudžetas neribotas)

Seksas ir miestas (kai biudžetas neribotas)

Šventė prasideda jaunosios pagrobimu. Turėtumėte iš anksto būti susitarusios su draugu, turinčiu motociklą, kad šis šią dieną pabus vairuotoju, o tiksliau princu ant žirgo :). Paskambinkite nuotakai ir pasakykite, kad ši pasiruoštų kelionei į Paryžių (ar kokį kitą miestą/šalį), kur ją nuveš princas ant balto žirgo. Jis jau laukia taigi jaunajai tereikia išeiti. Nuotakai išėjus, motociklininkas prie jos prisistato ir nuveža į pirmą šventės vietą – kavinę (priklausomai nuo kavinės stiliaus, į tokią „šalį“ ar „miestą“, pvz. Jei prancūziško stiliaus – į Paryžių, jei japonų/kiniečių virtuvė – į Tokio).

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Kavinėje jau laukia merginos pasipuošusios kaip Seksas ir Miestas filmo herojės, t.y. aukštakulniai, trumpi aptempti sijonukai arba seksualios suknelės, akiniai nuo saulės, mini rankinukai ir pan. Kavinėje pateikite užduočių nuotakai (užduočių sąrašą, iš kurių galite išsirinkti jums tinkamas, rasite prisijungusi prie savo aplinkos). Atlikus užduotis įteikite nuotakai bilietą į sekančią šalį – masažas (priklausomai nuo to, kokį masažą pasirinksite, tai gali būti Indija, Tailandas ir pan.). Šios dienos princas su motociklu nuskraidina nuotaką į grožio saloną, kur ši gauna kūno šveitimą, masažą ir panašias procedūras.

Kitas bilietas – į rūbų parduotuves – priklausomai nuo to, į kokias eisite, tai gali būti Niujorkas, Paryžius ir pan. Išsirinkite šiam vakarui suknutę ir padovanokite nuotakai.
Dar vienas bilietas – į Maskvą – į grožio saloną, kuriame nuotakai padaromas makiažas. Galite nuotakai ir dalyvaujančioms merginoms užsakyti fotosesiją. Tai vėlgi galėtų būti vizitas į kažkokią šalį bei miestą, priklausomai nuo fotosesijos temos.

Paleliui į kiekvieną „miestą“ nepamirškite įvairių linksmų užduotėlių. Būtent jos sukuria gerą nuotaiką. Priešpaskutinė stotelė – Havajai – kurios nors iš merginų bute. Pasipuoškite girliandomis, trumpais sijonukais. Čia turėtų būti šokiai, kokteiliai bei daug energijos. Kelios merginos galite persirengti vyrukais bei būti iš anksto surepetavusios striptizo šokį. Toks netradicinis „striptizas“ turėtų nustebinti bei pralinksminti nuotaką. Šokio pabaigoje įteikite keliaraištį. Gerai įsisiautus visos merginos galite patraukti į klubą, kur lauks šokiai iki paryčių.


Lapai spausdinimui
 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >