Parduotuve Planuok Pati

Simbolinės dovanos tėveliams vestuvių proga

Simbolinės dovanos tėveliams vestuvių proga pav.#2197 Simbolinės dovanos tėveliams vestuvių proga pav.#2198 Simbolinės dovanos tėveliams vestuvių proga pav.#2199 Simbolinės dovanos tėveliams vestuvių proga pav.#2200 Simbolinės dovanos tėveliams vestuvių proga pav.#2202 Simbolinės dovanos tėveliams vestuvių proga pav.#4295 Simbolinės dovanos tėveliams vestuvių proga pav.#4696 Simbolinės dovanos tėveliams vestuvių proga pav.#4697 Simbolinės dovanos tėveliams vestuvių proga pav.#5502 Simbolinės dovanos tėveliams vestuvių proga pav.#5503 Simbolinės dovanos tėveliams vestuvių proga pav.#5661

Ne viena jaunųjų pora suka galvą, ką padovanoti tėveliams, kai šie, atrodo, turi viską, o norisi, kad dovana būtų ypatinga. Štai keletas idėjų, ką dovanoti bei kokie žodžiai prie tokios simbolinės dovanos derėtų:

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Rėmelis - padėka tėvams:

Kiekviena mama įsirėmina savo vaikų vestuvinę nuotrauką ir būtinai ją padeda matomoje vietoje namuose. Juk kai vaikai išeina iš gimtųjų namų, ši graži sustabdyta akimirka primena apie juos.

Švyturiai - žvakidės:

"Brangieji, mylimiausi tėveliai, šiandien mes išeiname iš Jūsų namų, kad sukurtume savuosius. Išsinešame meilę ir šilumą, kuria pripildėte mūsų kasdienybę. Ačiū Jums už viską, ką mums suteikėte, ko žodžiais neišsakysi. Norime Jums įteikti šias simbolines dovanas - švyturius. Jūs mums buvote tarsi kelrodė žvaigždė. Mokėte atskirti gėrį nuo blogio, nepasiklysti gyvenime. Uždekite šiuos švyturius, ir mes visada rasime kelią į gimtuosius namus. Ateisime dviese, o greitai atsivesime ir mažylį. Ir vėl gimtieji namai bus pilni klegesio, vaikiško juoko...Ačiū tariame Jums ir prašome priimti šią dovaną."

Angelai (statulėlės, kristalai, žvakės...):

"Mielosios mamytės, brangieji tėveliai, šiandien, šią ypatingą dieną, kurios nebūtų be Jūsų, norime išreikšti begalinį dėkingumą ir meilę Jums, vedusiems mus gyvenimo keliu. Ačiū už nesibaigiančią kantrybę, už rūpestį, patarimus, galimybes bandyti, klysti ir ieškoti savo kelio bei žinojimą, kad nesvarbu, kas benutiktų, Jūs būsite šalia ir saugosite mus. Nuo pirmo netvirto žingsnio iki svarbių gyvenimo sprendimų... Norime Jums įteikti šiuos angelus sargus. Jūs iki šiol buvote mūsų angelai sargai, globojote ir saugojote, kad nepaslystume. Ačiū Jums už viską."

Medis (augalas, paveikslas, statulėlė, gyvybės medis...):

"Tėveliai, šiandien norime tarti Jums ačiū. Neužtektų viso gyvenimo išvardinti, už ką mes dėkojame. Už kėlimąsi šimtą kartų naktimis, kai tik išgirsdavot mūsų, dar kūdikių verksmą. Už kantrybę tūkstantąjį kartą atsakant į tą patį klausimą. Už Kalėdas ir Kalėdų senelį, kuriuo taip nuoširdžiai tikėjome. Už patį skaniausią tortą kiekvieno gimtadienio metu. Už tai, kad parodėte mums koks pasaulis gražus ir įdomus, už tai, kad išmokėte džiaugtis, atrasti ir mylėti kiekvieną dieną. Norime Jums įteikti šį Pasaulio, gyvybės simbolį - medį. Ačiū Jums."

Nuotraukų albumas (sudėkite nuotraukas iš ypatingų akimirkų su tėvais, padarykite iš nuotraukų istoriją, įrašykite komentarus, pavyzdžiui, "ačiū, kad išmokei žengt pirmą žingsnį ir buvai šalia.", "ačiū, kad parodei, kaip pagauti pačią geriausią žuvį." ir panašiai):

"Štai ir stovime prieš Jus pasiruošę išeiti į gyvenimą, kurti savo šeimą, savo tradicijas, savo prisiminimus. Prieš šią ypatingą mums dieną, mūsų vestuves, abu prisėdome pagalvoti, už ką esame dėkingi savo tėvams. Sugalvojome padaryti Jums po albumą, kuriame įdėtume nuotrauką, iliustruojančią tai, už ką norime padėkoti. Pradėjus galvoti prisiminimai vijo vienas kitą, jų tiek daug! Tiek daug akimirkų, už kurias norime ištarti ačiū! Mamyte, tėveli, Jus labai mylime, labai džiaugiamės, kad mums teko tokia neišpasakyta laimė kartu tiek daug patirti! Albumo dar neužbaigiame, nes juk dar bus tūkstančiai gražių akimirkų kartu! Priimkite šią mūsų dovaną, o visus kviečiame pakelti taures už tėvelius ir už dar laukiančią nuostabią ateitį!"

Užkonservuota vaikystė (į dailų stiklainiuką užkonservuokite po iškirptą savo - vaiko - nuotrauką arba galite užsakyti padaryti stiklinę statulėlę):

"Ar įmanoma išsakyti savo dėkingumą tiems, kurių dėka esame šiame pasaulyje, esame tokie, kokius mus matote šiandien? Ar įmanoma atsidėkoti tiems, kurie suteikė mums gyvybę ir padėjo formuotis mūsų sieloms? Tiems, kurie mus supo ir mylavo kasnakt, kurie nuramindavo verkiant? Tiems, kurie tiek daug paaukojo, kuriems mes visada buvome svarbiau už juos, už jų norus? Tiems, kurie mums padovanojo pačią nuostabiausią vaikystę ir jaunystę... Mieli tėveliai, mes Jums visada liksime vaikais, todėl dėkodami norime įteikti šią simbolinę dovaną - užkonservuotą vaikystę kaip simbolį to, ką saugome savo širdyse ir ką norėsime perduoti savo vaikams. Ačiū Jums!"

Inkilai - ši dovana labai tinka, jei tėveliai gyvena nuosavuose namuose ar turi sodybas, sodus. Įteikiant dovanas sakomi žodžiai apie tai, kad vaikai kaip paukščiai išskrenda iš gimtųjų namų kurti naujos šeimos lizdo. Tačiau jaukūs vaikystės namai visada užims ypatingą vietą širdy. Šie inkilai - tai gimtųjų namų simbolis, namų, kuriuose jūsų mažieji paukščiukai užaugo ir išmoko skraidyti. Įkelkite juos į tvirčiausią medį. Tegu kiekvieną pavasarį kviečia paukščius grįžti. Kaip ir jūsų vaikai dar ne kartą nors trumpam grįš į jūsų namus. Grįš ne vieni. Grįš su savo šeimomis.

Padėklai - tai linksma ir miela dovana tėveliams. Juk vaikai jau užauginti ir išleisti, tad dabar tėvai gali vienas kitą palepinti vėlyvais romantiškais pusryčiais lovoje Wink.

Simboliniai obuoliai - dovana tėveliams - tarsi simbolis, kad vaikai užaugo ant tėvų šeimos medžio lyg vaisiai. Taip pat tai gali būti išminties ir žinių, gautų iš tėvų, simbolis.

Rankų darbo vazonėliai - dar viena simbolinė dovanėlė, kuria parodoma padėka tėvams, užauginusiems tarsi augalus - vaikus. Kartu su vazonėliu galima dovanoti nedidelį augalėlį, tarsi simbolį, reiškiantį, kad dabar vaikai augins jau savo naujos šeimos medį.

Kartu su dovana galite būti parašę laiškus tėveliams. Juos galite įteikti arba prieš vestuvių ceremoniją arba pokylio metu.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >