Parduotuve Planuok Pati

Simbolinis santuokos ceremonijos atkartojimas sodinant medį

Simbolinis santuokos ceremonijos atkartojimas sodinant medį

Turėkite pasiruošę medelį vazone bei laistytuvą su vandeniu.

Piršlienė:

Jūs pažįstate vienas kitą nuo pirmojo pažinties žvilgsnio iki šios įsipareigojimo vienas kitam akimirkos. Kažkada šio pažinojimo metu jūs abu nusprendėte susituokti. Nuo tos akimirkos, kai ištarėte Taip, iki šiandienos, kai "taip" pakartojote liudininkų akivaizdoje, iš tiesų jūs vienas kitam kaskart įsipareigodavote. Visi tie pokalbiai automobilyje ar vakarieniaujant, arba vaikštinėjant kartu, - visi tie pokalbiai, kurie prasidėdavo žodžiais: "kai mes susituoksime...", ir tęsėsi "Aš darysiu...", "tu darysi..." bei "abu darysime..." - visi tie vėlyvi naktiniai pašnekesiai, kuriuose skambėjo žodžiai "kada nors", "kaip nors" ir "galbūt" - ir visi tie pažadai, tie žodžiais dar nepasakyti širdies reikalai. Visa tai, bendrumai ir dar daug daugiau ir yra tikrasis vestuvių bei vedybinio gyvenimo procesas.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Priesaika vienas kitam, ištarta prieš Dievą - tai lyg būdas pasakyti mylimajam: "Viskas, ką lig šiol kalbėjome, žadėjom, ko tikėjomės ir apie ką svajojome kartu - visa tai atėjo iš pačios širdies gelmių, neišsižadu nei vieno žodžio."

Tad pažvelkite dabar vienas į kitą. Neužmirškite akimirkos šios nuostabios. Iki šiol jūs buvote tiek daug vienas kitam - draugas, bendražygis, mylimasis, šokio partneris, netgi mokytojas, nes juk jūs daug ko išmokote vienas iš kito. Bet nuo šiandien Jūs pasauliui jau sakysite kitaip - mano sutuoktinis, vyras mano ir mano žmona.

Mielieji, tad auginkit savo naują šeimą, lyg stipriausią medį. Liekite jį, tręškit meile, pagarba vienas kitam, meile net tada, kai kitas jos mažiausiai nusipelno, nes tada ir tik tada jam išties tos meilės reikia lyg augalui vandens.

Prašau abu jaunuosius simboliškai palaistyti savo šeimos medį.


Jaunieji abu laikydami laistytuvą, palieja medelį. Vėliau šį medelį pasodina savo namuose.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >