Parduotuve Planuok Pati

Šiuolaikinis piršlio testamentas

Šiuolaikinis piršlio testamentas

Piršlys slapstosi nuo budelių, gali būti persirengęs sena moteriške ir apsimest, kad ravi daržus, skuta bulves su šeimininkėmis, arba apsirengt kaimiškai ir šienaut žolę, užsimaut aulinius batus, užsidėti skrybėlę, lietpalį ir apsimesti, kad kasa sliekus ir panašiai. Budeliai būtų gerai, kad apsirengtų kaip policininkai. Suradus piršlį ir pristačius į vietą, jis sako:

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Vis tik sugavo mane Interpolas. Nepadėjo nei maskuotės, nei plastinės operacijos. Gerai, vyrukai, dirbat. Tai kaip čia dabar bus, ar valstybė man skirs advokatą? Ar galiu pats save atstovauti teisme? Ar teismo visai nebus?

Budeliai atsako:

Nuosprendis tau jau aiškus. Už visus padarytus nusikaltimus, kurių dėl laiko stokos nevardinsim, tave šiandien bausim mirties bausme sušaudant.

Piršlys tęsia:

Palaukit, palaukit, prieš įvykdant man bausmę, noriu perskaityti savo testamentą, kad po mano mirties jokių neaiškumų neliktų, jokių pykčių dėl mano turto dalybų. Skaitau iš atminties ir šiek tiek iš špargalkės, nes pataupiau ant gražaus popieriaus ir notaro. Niekam ne paslaptis, kur vyrams geriausios mintys ateina, tai kas buvo po ranka, ant to ir surašiau (piršlys išsitraukia tualetinio popieriaus ritinėlį su testamentu). Laikai sunkūs, vis iš tos krizės neišbrendam....Taigi:

Aš piršlys šiuolaikiškas, visada ryšio zonoj būnu, su savo išmaniuoju. Labai geras daiktas, ypač kai reikia piršlienės laukt kirpykloj. Tada galiu su paukščiukais pažaisti. Taigi savo aipona (iphone) palieku jaunikiui. Įsigyjai žmoną, tai iš patirties sakau, labai pravers tas paukščiukų žaidimas. Galėsi arba kirpykloj sužaist, arba tualete. (paduoda vaikišką telefoną).

Prisipažinsiu, kad ne tik šiuolaikiškas, bet ir prie pinigėlių esu, seku madą, ypač kas liečia naujausias technologijas. Tai va, turiu aš visai naują, beveik nenaudota aipadą (ipad). Jaunimas žino, kas tai per daiktas. Galima liesti. Be jokių mygtukų toks. Sau tapšnoji ir net nepastebi, kaip laikas prabėga. Paliksiu jį nuotakai, kad abu su jaunikiu būtų apsirūpinę šiuolaikinėmis technologijomis (paduoda bato padą su priklijuotu Apple lipduku).

Dar galiu savo mašiną palikti. Ne šiaip kokią, o BMV. Galvoju jaunimui palikt, pabroliukams, kad pas pamergikes važinėtų. Gi šiais laikais panos tik į bachūrus su krūtom mašinom žiūri. Negi su golfuku važiuosit. Dalinkitės gražiai, kuriam čia labiausiai vesti reikia? Aha ... (pabrolio vardas), tai tu pirmas ir važiuok. (paduoda žaislinę mašinytę).

Na pamergikių irgi negaliu nuskriausti. Žinau, kad kaip visos moterys, niekada neturi ką apsirengti. Bet iš vyriškų rūbų jums jokios naudos, tai palieku savo rankinę. Ne šiaip bet kokią, o Versače (versace), tikros krokodilo odos (paduoda dovanų maišelį su krokodilo piešinuku ar lipduku).

Na, o tau mano brangiausioji piršliene irgi turiu ką palikti. Negalvok, kad tave pamiršau. Šitiek kartu išgyvenom, šitiek prisiminimų, šitiek vestuvių, ach... Neapleisk šios kilnios misijos, ir taip Lietuva baigia išnykti, visi tik emigruoja, už užsieniečių ženyjasi... Toliau supiršinėk poras. O tam tau prireiks aštraus liežuviuko ir gaivaus burnos kvapo. Tik negalvok, kad aš tau Tik Tak‘us paliksiu. Ne. Aš tau ekologišką burnos gaiviklį duosiu, imk (paduoda česnaką).

Na mano turtas išdalintas, galiu dabar drąsiai savo mirtį pasitikti. Tik sušaudant prašau užriškite man akis, kad nematyčiau visų netekėjusių mergelių ašarų.

Jaunoji atneša rankšluostį ir išgelbėja piršlį nuo mirties.

 

Komentarai

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >